فرگوسن: رونی بهترین بازیکن تاریخ لیگ برتر است

۱۳۹۵-۰۵-۱۳
وبسایت رسمی برنامه نود - به گزارش وب سایت نود، وین رونی از سوی دانکن فرگوسن، هم بازی زمان حضور در اورتون، به عنوان بهترین بازیکن تاریخ لیگ برتر معرفی شده است. رونی که در سال 2004 از اورتون به منچستر یونایتد پیوست، 5 عنوان قهرمانی لیگ برتر به همراه شیاطین سرخ کسب کرده و 193 گل هم به ثمر ...

وبسایت رسمی برنامه نود – به گزارش وب سایت نود، وین رونی از سوی دانکن فرگوسن، هم بازی زمان حضور در اورتون، به عنوان بهترین بازیکن تاریخ لیگ برتر معرفی شده است. رونی که در سال ۲۰۰۴ از اورتون به منچستر یونایتد پیوست، ۵ عنوان قهرمانی لیگ برتر به همراه شیاطین سرخ کسب کرده و ۱۹۳ گل هم به ثمر رسانده است – که بعد از آلن شیرر بهترین گلزن تاریخ لیگ برتر به حساب می آید.

رونی در لیست بهترین گلزنان تاریخ منچستر یونایتد هم بعد از سربابی چارلتون نفر دوم است و تنها ۴ گل با او فاصله دارد. فرگوسن در مصاحبه با Mirror گفت:

وین رونی مرد خانواده و دوست داشتنی است. او یک مرد کاملاً قابل اعتماد و فوق العاده حرفه ای است و به نظر من او بهترین بازیکنی است که ما در تاریخ لیگ برتر داشته ایم.

من یک روز بعد از پایان تمرینات، منتظر ماندم تا او را ببینم. وین یک بازیکن تعویضی بود، و در مدت زمان ۱۰ دقیقه ای که به میدان آمده بود، دو گل به ثمر رساند. من می دانستم که چیز خاصی در وجود او هست. او تمایل فوق العاده ای برای تصاحب توپ داشت و می تواند تمام کننده خوبی باشد. مسلماً قدرت جسمانی و استعداد خوبی هم دارد. او سریع و قدرتمند هم بود به طوریکه از همان سنین پایین می توانستید ببینید که او تمام پتانسیل لازم برای تبدیل شدن به بازیکنی بسیار بزرگ را دارد.

او بهترین بازیکن ۱۶ ساله ای بود که من تاکنون دیده ام، و هنوز هم با اختلاف همینطور است. او فقط توپ را می گرفت و برای سرگرمی مردم را پشت سر می گذاشت. او بچه ای سرسخت از منطقه ای خشن بود. سرسختی و خشونت در ذات او بود و برای مراحل بزرگ ساخته شده بود.

۱۷۷۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]