فقیهی:پیگیر شایعه‌سازی غیراخلاقی علیه گل‌محمدی هستیم

۱۳۹۵-۰۵-۱۵
وبسایت رسمی برنامه نود - معاون فنی باشگاه ذوب آهن اصفهان گفت: پیگیر شایعه‌سازی غیراخلاقی علیه یحیی گل‌محمدی هستیم.به گزارش وبسایت نود ، احمد فقیهی در مورد شایعه‌های غیراخلاقی که علیه یحیی گل‌محمدی ساخته شده گفت: از دیدن چنین شایعه‌هایی در برخی سایت‌ها متعجب شدم. یحیی گل‌محمدی یک قهرمان ملی و مربی اخلاق‌مدار بوده و هست و نمی‌دانم چرا برخی علیه ...

وبسایت رسمی برنامه نود – معاون فنی باشگاه ذوب آهن اصفهان گفت: پیگیر شایعه‌سازی غیراخلاقی علیه یحیی گل‌محمدی هستیم.

به گزارش وبسایت نود ، احمد فقیهی در مورد شایعه‌های غیراخلاقی که علیه یحیی گل‌محمدی ساخته شده گفت: از دیدن چنین شایعه‌هایی در برخی سایت‌ها متعجب شدم. یحیی گل‌محمدی یک قهرمان ملی و مربی اخلاق‌مدار بوده و هست و نمی‌دانم چرا برخی علیه گل‌محمدی چنین شایعه‌های غیراخلاقی را مطرح می‌کنند. این مسایل دور از شان گل‌محمدی است.

وی ادامه داد: بحث باشگاه ذوب آهن و دعوت گل‌محمدی به کمیته انضباطی باشگاه هیچ ارتباطی با این شایعه‌ها نداشته و ندارد. گل‌محمدی هنوز هم سرمربی تیم ذوب آهن است و در جلسه انضباطی هم قرار است مسایلی که در قراردادهایش آمده بازگو شود. همانطوریکه بازیکنان زیادی از باشگاه ممکن است به کمیته انضباطی باشگاه بیایند. گل محمدی از مربیان قابل احترام و اخلاق مدار فوتبال ایران است و ظاهرا برخی قصد تخریب او را دارند و ما هم پیگیر شایعه‌سازی علیه این مربی خوب خواهیم بود.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]