فکری: مغرضانه انتقاد نکنیم

۱۳۹۵-۰۵-۱۱
وبسایت رسمی برنامه نود - مربی پیشین تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه برخی‌ها هنوز لیگ شروع نشده علیه علیرضا منصوریان موضع گرفته‌اند، گفت: مغرضانه انتقاد نکنیم و اجازه دهیم سرمربی با آرامش کارش را انجام دهد. به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، محمود فکری با انتقاد از برخی موضع‌گیری‌ها علیه علیرضا منصوریان بعد از باخت مقابل استقلال ...

وبسایت رسمی برنامه نود – مربی پیشین تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه برخی‌ها هنوز لیگ شروع نشده علیه علیرضا منصوریان موضع گرفته‌اند، گفت: مغرضانه انتقاد نکنیم و اجازه دهیم سرمربی با آرامش کارش را انجام دهد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، محمود فکری با انتقاد از برخی موضع‌گیری‌ها علیه علیرضا منصوریان بعد از باخت مقابل استقلال خوزستان، گفت: هنوز لیگ شروع نشده برخی‌ها انتقادهای مغرضانه خود را شروع کرده‌اند و میخواهند سرمربی آبی‌پوشان را به حاشیه ببرند.

وی تاکید کرد: همیشه در هفته‌های اول، تیم‌ها ۵۰ درصد عملکردشان را نشان می دهند و با توجه به فشار بدنسازی و نبود هماهنگی کامل، تا حدودی بازی‌های قابل قبولی ارائه نمی‌دهند.

مربی پیشین استقلال ادامه داد: آبی‌پوشان در بازی مقابل استقلال خوزستان به مراتب بهتر از دیدار مقابل نفت تهران توانستند عملکرد قابل قبولی از خود ارائه دهند و در طول بازی شاهد حرکت‌های تیمی خوبی از استقلال داریم. این نشان می‌دهد که این تیم رفته‌رفته به شرایط آرمانی خواهد رسید.

فکری در ادامه خاطرنشان کرد: در اینکه عملکرد خط دفاعی استقلال قابل قبول نبود، شکی نیست و منصوریان باید هر چه زودتر به فکر رفع اشتباهات مدافعانش باشد تا بتواند تیمش با آرامش به دیدارهای آینده فکر کند.

وی تصریح کرد: در دو بازی اول شاهد عملکرد ضعیف خط دفاعی استقلال بودیم. خودم بیشتر از این از خط دفاعی استقلال انتظار داشتم و فکر می‌کردم با توجه به تمریناتی که قبل از شروع لیگ انجام داده‌اند، بازیکنان به هماهنگی نسبی رسیده‌اند اما خط دفاعی آبی‌پوشان نیاز به تمرینات اختصاصی بیشتری دارد.

فکری در خصوص انتقادها از عملکرد استقلال و علیرضا منصوریان گفت: متأسفانه عده‌ای حتی قبل از شروع لیگ نیز علیه منصوریان موضع گرفته بودند. آنها آرزو می‌کنند که استقلال از ابتدای فصل نتیجه قابل قبول نگیرد تا بتوانند منصوریان را به چالش بکشند و خودشان را برای برخی‌ها که عاشق ضربه زدن به استقلال هستند، شیرین کنند.

مربی پیشین استقلال تاکید کرد: منصوریان باید حواشی را از خود دور کند و اجازه ندهد این انتقادها بر روی او تأثیر منفی گذاشته و تمرکزش را از بین ببرد.

فکری در پایان گفت: شک ندارم استقلال به روزهای اوج خود خواهد رسید و این میسر نمی‌شود مگر با وحدت و همدلی بین تمامی اعضای باشگاه استقلال.

۲۰۵۱
 

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]