فکری: نباید به منصوریان و تیمش فشار وارد شود

۱۳۹۵-۰۵-۱۶
وبسایت رسمی برنامه نود - پیشکسوت استقلال می‌گوید باید به علیرضا منصوریان سرمربی این تیم زمان داد. به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا؛ محمود فکری سرمربی تیم نساجی مازندران درباره وضعیتش تیمش گفت: خدا را شکر تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم. البته ما کمی کار را دیر آغاز کردیم ولی به آینده امیدواریم. روند خوبی در تیم ...

وبسایت رسمی برنامه نود – پیشکسوت استقلال می‌گوید باید به علیرضا منصوریان سرمربی این تیم زمان داد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا؛ محمود فکری سرمربی تیم نساجی مازندران درباره وضعیتش تیمش گفت: خدا را شکر تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم. البته ما کمی کار را دیر آغاز کردیم ولی به آینده امیدواریم. روند خوبی در تیم ما طی شده و بازیکنان نساجی پرانگیزه هستند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا به صعود تیمش به لیگ برتر امیدوار است، گفت: توکلمان به خدا است. تیمی که می‌خواهد صعود کند باید شرایطش را داشته باشد و در غیر این صورت نمی‌تواند به هدفش برسد. امیدوارم که حداقل‌ها برای تیم‌ ما وجود داشته باشد تا بتوانیم به لیگ برتر صعود کنیم. در غیر این صورت، کار قطعا دشوار است.

پیشکسوت استقلال در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به عملکرد استقلال در سه بازی گذشته چیست، عنوان کرد: به هرحال در ابتدای لیگ برتر، تیم‌ها افت و خیز دارند و این بالا و پایین شدنشان در نتایج موثر است. من مطئنم که استقلال شکل خودش را پیدا خواهد کرد. استقلال برابر صنعت نفت آبادان بدشانسی آورد و بر اثر یک اشتباه بازیکن این تیم یک پنالتی به حریف داد. شاید این اتفاق برعکس می‌شد و نتیجه کلا تغییر پیدا می‌کرد. به هرحال فوتبال بازی لحظه‌هاست و باید قدر لحظات را در آن دانست. در کل معتقدم که باید به منصوریان وقت داد و تماشاگران هم از او و تیمش حمایت کنند. نباید به او تیمش فشار بیش از حدی وارد شود تا آنها بتوانند با تمرکز بالا برابر سایر رقبا به میدان بروند.

او در پاسخ به این پرسش که آیا فکر می‌کند استقلال به زودی از وضعیت فعلی خارج می‌شود یا نه، بیان کرد: همانطور که درباره نساجی گفتم، درباره استقلال هم معتقدم که باید عوامل مختلف دست به دست هم بدهند تا یک تیم به موفقیت برسد. من به استقلال امیدوارم و از طرفی منصوریان توانایی زیادی دارد و می‌تواند این توانایی را در استقلال نشان دهد.

فکری در پایان و در پاسخ به این سوال که مشکل خط دفاعی استقلال را چطور می‌بیند و آیا با برخی پیشکسوتان استقلال موافق است که بحث زبانی میان مدافعان این تیم مشکل ساز است، عنوان کرد: البته تا مدافعان بخواهند باهم هماهنگ شوند زمان می‌برد ولی ارتباط کلامی هم می‌تواند یکی از دلایل مشکلات دفاع استقلال باشد هرچند که من معتقدم که مشکل خط دفاعی در کل فوتبال ایران وجود دارد و مخصوص استقلال نیست.

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]