فیلیپس از نخستین سری محصولات هوشمند خود در زمینه ی سلامتی پرده برداشت

۱۳۹۵-۰۵-۱۲
فیلیپس اعلام کرده قصد دارد به طور جدی به حوزه ی ابزارهای هوشمند سلامتی وارد شود و بر همین اساس از نخستین محصولات خود در این زمینه رونمایی کرده است، از جمله فشار خون سنج، ساعت سلامتی، ترازوی هوشمند و دماسنج هوشمند (از طریق گوش). فروش خانواده ی جدید محصولات شرکت هلندی از همین امروز آغاز شده و سازنده می گوید ...

فیلیپس اعلام کرده قصد دارد به طور جدی به حوزه ی ابزارهای هوشمند سلامتی وارد شود و بر همین اساس از نخستین محصولات خود در این زمینه رونمایی کرده است، از جمله فشار خون سنج، ساعت سلامتی، ترازوی هوشمند و دماسنج هوشمند (از طریق گوش).

فروش خانواده ی جدید محصولات شرکت هلندی از همین امروز آغاز شده و سازنده می گوید در ساخت ابزارهای خود استانداردهای پزشکی را رعایت کرده است. علاوه بر این باید اشاره کنیم که همه ی ابزارهای جدید از HealthSuite پشتیبانی می کنند و توسط این اپلیکیشن قابل استفاده خواهند بود.

به کمک این محصولات تازه، کاربر می تواند جزئیات مختلفی مثل میزان چربی بدن، وزن و فشار خون خود را تحت نظر گرفته و در صورت لزوم، پیش از بروز مشکل، تغییرات لازم را در سبک زندگی خود اعمال نماید.

فیلیپس از نخستین سری محصولات هوشمند خود در زمینه ی سلامتی پرده برداشت

برای مثال ترازوی هوشمند فیلیپس در دو رنگ سفید و مشکی با قیمت ۱۰۰ دلار به فروش می رسد و قادر است علاوه بر وزن، اطلاعاتی مثل میزان چربی و BMI بدن را نیز در اختیار کاربر قرار دهد. دماسنج فیلیپس نیز با قیمت ۶۰ دلار به فروش می رسد و ظرف مدت کمتر از ۲ ثانیه دمای بدن را از طریق گوش کاربر تشخیص می دهد.

فشار سنج فیلیپس در دو مدل تولید شده که به مچ یا بازوی کاربر متصل می گردد. مدل اول ۹۰ دلار و دومی ۱۰۰ دلار قیمت دارد و هر دو نسخه قادر هستند اطلاعاتی از جمله فشار خون (دیاستولیک و سیستولیک) و ضربان قلب کاربر را به ثبت برسانند.

در نهایت لازم است به ساعت سلامتی این شرکت اشاره کنیم که ۲۵۰ دلار قیمت دارد و با کمک آن می توانید اطلاعات مربوط به فعالیت ها و خواب خود را تحت نظر داشته باشید.

The post فیلیپس از نخستین سری محصولات هوشمند خود در زمینه ی سلامتی پرده برداشت appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]