قابلیت مسدودسازی تماس های اسپم به اپلیکیشن Phone گوگل اضافه شد

۱۳۹۵-۰۵-۰۵
کاربران دستگاه های نکسوس و اندروید وان، همیشه از ویژگی فوق العاده ای در موبایل هایشان برخوردار بوده اند: اپلیکیشن Phone یا همان شماره گیر گوگل. این اپلیکیشن از بسیاری جهات ابزاری کارآمد و کاربردیست، چرا که می توان با داشتن آن از مزایای جستجوی گوگل برای دسترسی آسان به مخاطبین و وارد کردن اطلاعات کالر آی دی به صورت خودکار بهره ...

کاربران دستگاه های نکسوس و اندروید وان، همیشه از ویژگی فوق العاده ای در موبایل هایشان برخوردار بوده اند: اپلیکیشن Phone یا همان شماره گیر گوگل. این اپلیکیشن از بسیاری جهات ابزاری کارآمد و کاربردیست، چرا که می توان با داشتن آن از مزایای جستجوی گوگل برای دسترسی آسان به مخاطبین و وارد کردن اطلاعات کالر آی دی به صورت خودکار بهره گرفت.

اپلیکیشن مورد بحث با قابلیتی که در آخرین بروزرسانی خود دریافت کرده، حالا از گذشته هم بهتر و کاربردی تر شده است. جدیدترین قابلیت اضافه شده به اپلیکیشن Phone، محافظت در برابر تماس های اسپم است. با بروزرسانی اپ به آخرین نسخه، از این به بعد هر تماسی که مشکوک به اسپم باشد با یک پنجره قرمز رنگ به نمایش کاربر در می آید.

به غیر از این، اگر گوگل نتوانست اسپم بودن تماس ها را به طور خودکار تشخیص دهد می توانید با مراجعه به تنظیمات اپلیکیشن Phone، شماره هایی که باید مسدود شوند را به طور دستی در آن وارد کنید.

قابلیت مسدودسازی تماس های اسپم به اپلیکیشن Phone گوگل اضافه شد

گوگل تأکید کرده که برای استفاده از قابلیت تشخیص تماس های اسپم، لازم است که حتما گزینه کالر آی دی را در تنظیمات اپ فعال کرده باشید. همچنین هر زمان که بخواهید هم می توانید قابلیت محافظت در برابر تماس های اسپم را در Phone غیر فعال کنید.

شایان ذکر است که فقط کاربران دستگاه های نکسوس و اندروید وان می توانند به چنین قابلیتی در اپلیکیشن Phone دسترسی داشته باشند، هر چند بعضی کاربران ادعا کرده اند که موفق شده اند تا اپلیکیشن شماره گیر گوگل را در دستگاه های غیر نکسوس هم نصب کنند. بنابراین اگر خواهان تجربه قابلیت ضد اسپم Phone هستید، شاید بد نباشد که اپلیکیشن را از گوگل پلی دانلود و آن را روی موبایل خود امتحان کنید.

The post قابلیت مسدودسازی تماس های اسپم به اپلیکیشن Phone گوگل اضافه شد appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]