قاضی: استقلال شانس آورد فقط یک گل خورد

۱۳۹۵-۰۵-۰۶
وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم فوتبال نفت تهران گفت: بازی جذاب و زیبایی را مقابل استقلال به نمایش گذاشتیم و با خوش‌شانسی دروازه حریف فقط یک بار باز شد.  به گزارش وب سایت نود و به نقل از میزان، محمد قاضی درخصوص بازی نفت تهران مقابل استقلال اظهار داشت: با اینكه دیر تیم جمع شده بود و 15 روز بیشتر ...

وبسایت رسمی برنامه نود – مهاجم تیم فوتبال نفت تهران گفت: بازی جذاب و زیبایی را مقابل استقلال به نمایش گذاشتیم و با خوش‌شانسی دروازه حریف فقط یک بار باز شد. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از میزان، محمد قاضی درخصوص بازی نفت تهران مقابل استقلال اظهار داشت: با اینكه دیر تیم جمع شده بود و ۱۵ روز بیشتر زمان برای هماهنگی تا قبل از این بازی نداشتیم اما بازی جذاب و زیبایی را به نمایش گذاشتیم. عملكردمان آنقدر خوب بود كه می‌توانستیم به راحتی با چندین گل شكست دهیم اما دروازه استقلالی‌ها با خوش‌شانسی باز نشد و فقط یک بار تلاش‌مان به ثمر نشست.

وی افزود: در ابتدای بازی كه عملكرد خوبی نداشتیم به این خاطر بود كه از استقلال كه تغییرات زیادی داشت شناخت زیادی نداشتیم و به دنبال كنترل این تیم بودیم. با این حال بعد از گلی كه حریف زد از دقیقه ۳۰ به بعد بازی را در دست گرفتیم و در نیمه دوم هم توپ و میدان را به خوبی در اختیار داشتیم.

مهاجم نفت درخصوص چند موقعیت مشكوک به پنالتی كه روی او چند بازیكن دیگر تیم انجام گرفت و اعتراض شدید دایی را هم به همراه داشت، گفت: در یك صحنه كه دروازه‌بان استقلال روی من خطا كرد، حسینی كاملا بیرون آمده بود و مرا درو كرد. من كامل توپ را دنبال می‌كردم و برای زدن خیز برداشته بودم كه خطای او اجازه نداد ضربه‌ام را بزنم. وقتی به داور گفتم به من اشاره كرد كه اعتقادی به خطا ندارد و صحنه پنالتی نیست.

وی افزود: در نیمه دوم اكبر صادقی توسط امید ابراهیمی كه با آرنج به او ضربه زده بود مصدوم شد اما بازهم داور به خطا پشت محوطه جریمه اعتقادی نداشت. دیدید كه سر اكبر صادقی شكست و سرش خونریزی كرد. در یک صحنه هم در سمت راست محوطه جریمه استقلال مگویان با آرنج به صورت من زد و در ادامه پای مرا زد اما متاسفانه آقای زرگر خطا نگرفت.

قاضی در پاسخ به این سوال كه چقدر امیدوار است نفت بتواند این روند را ادامه دهد، اظهار داشت: علی دایی فضای خوبی را در نفت ایجاد كرده كه بازیكنان با موجی از رفاقت در كنار یكدیگر مشغول به كار هستند. در كنار این مسائل مهمترین فاكتور برای موفقیت تیم آرامشی است كه باید مدیران باشگاه به تیم تزریق كنند چون نفت پتانسیل قرار گرفتن در جمع مدعیان را دارد. 

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]