قرعه استراحت برای نوشاد عالمیان و شهسواری/ نیما عالمیان به مصاف حریف آمریکایی می‎رود

۱۳۹۵-۰۵-۱۴
وبسایت رسمی برنامه نود -  دو ملی‌پوش تنیس روی میز کشورمان پس از استراحت در دور اول بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو، به مصاف حریفانی از بلاروس و اسلونی می‌روند.به گزارش وبسایت نود ، مسابقات تنیس روی میز بازی‌های المپیک 2016 ریو از ساعت 14:30 روز شنبه به وقت ایران در حالی در سالن پاویلون ٣ ریو سنتر آغاز می‌شود که ندا ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  دو ملی‌پوش تنیس روی میز کشورمان پس از استراحت در دور اول بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو، به مصاف حریفانی از بلاروس و اسلونی می‌روند.

به گزارش وبسایت نود ، مسابقات تنیس روی میز بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو از ساعت ۱۴:۳۰ روز شنبه به وقت ایران در حالی در سالن پاویلون ٣ ریو سنتر آغاز می‌شود که ندا شهسواری و نوشاد عالمیان در دور اول با قرعه استراحت روبه‌رو شده‎اند.

ندا شهسواری با رنکینگ ٢٨٢ در دور دوم به مصاف الکساندرای بلاروس که رنکینگ ۹۳ جهان را دارد خواهد رفت. نوشاد عالمیان نیز با رنکینگ ۹۸ با بویان تاکیج از اسلوونی پیکار می‎کند. بویان رنکینگ ۵۳ جهان را در اختیار دارد.

نیما عالمیان که برخلاف دو هم تیمی خود اولین المپیکش را تجربه می‎کند در دور اول به مصاف کاناک آمریکایی با رتبه ۲۷۵ می‎رود. نیما نیز در حال حاضر رنکینگ ۱۱۱ جهان را برعهده دارد، باید به مصاف این ورزشکار ۱۶ ساله برود.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]