قلعه نویی: تراکتور با برد به جمع مدعیان بازمی‌گردد

۱۳۹۵-۰۵-۱۶
وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی تیم تراکتورسازی گفت: تیم ما انگیزه زیادی برای بازی فردا دارد و با کسب ۳ امتیاز این دیدار به جمع مدعیان بازمی‌گردد.به گزارش وبسایت نود ، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از بازی با تیم پیکان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: روز خبرنگار را به شما عزیزان تبریک می‌گویم. خبرنگارانی که در مملکت عزیز ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  سرمربی تیم تراکتورسازی گفت: تیم ما انگیزه زیادی برای بازی فردا دارد و با کسب ۳ امتیاز این دیدار به جمع مدعیان بازمی‌گردد.

به گزارش وبسایت نود ، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از بازی با تیم پیکان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: روز خبرنگار را به شما عزیزان تبریک می‌گویم. خبرنگارانی که در مملکت عزیز ایران قلم می‌زنید و از ارکان ورزش هستید.

وی افزود: متأسفم که دوستانی وجود دارند که با قلم‌های عمرو عاصی خود جامعه ورزش را آلوده می‌کنند اما دوستان زیادی هستند که قلم می‌زنند و خدا را در نظر می‌گیرند و خدا هم به قلم قسم‌خورده است. وقتی خدا را در نظر می‌گیرید بسیاری از وسوسه‌های شیطانی دور می‌شوید.

سرمربی تیم تراکتورسازی درباره دیدار فردا خاطرنشان کرد: ما فیلم بازی‌های پیکان را آنالیز کردیم و خودمان در نظم دفاعی و ایجاد موقعیت در بازی با صنعت نفت خوب کارکردیم. خوشبختانه ما در آبادان قدرت تاکتیکی خود را دیکته کردیم و اگر شانس می‌آوردیم می‌توانستیم ۳ امتیاز را کسب کنیم.

قلعه‌نویی تصریح کرد: البته باید خدا را شاکر باشیم که توپ آخر آن‌ها گل نشد. در این بازی نسبت به دو بازی قبل از نظر بدنی بهتر شده‌ایم. من احساس می‌کنم مشکل بدنی نداریم. زیرا بر اساس نمودار بدنی و زمان‌بندی مشخص بود که در ابتدای فصل کمی مشکل خواهیم داشت اما دیدید که در آبادان ۱۲ موقعیت داشتیم و ۶ موقعیت درون دروازه و ۴۰۰ پاس. در این دیدار بین بازیکنانمان ردوبدل شد.

وی با اشاره به تقابل با جلالی تأکید کرد: مجید جلالی استاد من است. در حال حاضر تراکتورسازی مثل استقلال و پرسپولیس از تیم‌هایی است که رقبا باانگیزه زیادی برابر آن بازی می‌کنند. البته تیم ما هم باانگیزه است و می‌خواهد با برد در این مسابقه به جمع رقبا بازگردد.

سرمربی تیم تراکتورسازی درباره استادیوم محل برگزاری مسابقه تصریح کرد: ما در استادیومی بازی می‌کنیم که شرایط تمرینی دارد و درصورتی‌ که باد با سرعت ۱۰ کیلومتر در یادگار امام بوزد در استادیوم اختصاصی تراکتورسازی با شدت بیشتری خواهد وزید و این کیفیت بازی ما را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

قلعه‌نویی گفت: بودن ورزشگاه یادگار می‌توانست کمک زیادی به ما کند و ما امیدواریم که یادگار مثل نقش‌جهان نشود. امیدواریم همان‌طور که قول داده‌اند انجام شود. زمانی که در اصفهان بودم چندین جوان عزیز اصفهانی را از دست دادیم زیرا مسیر ورزشگاه تیم عوض‌شده بود.

وی در پاسخ به این سؤال که کدام بازیکنان مصدوم هستند، گفت: مهدی شریفی بعد از تعطیلات قطعاً به جمع ما اضافه می‌شود. خوشبختانه در غیاب نفراتی چون بنگر بازیکنانی داریم که از آن‌ها استفاده کنیم.

سرمربی تیم تراکتورسازی در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران مبنی بر احتمال تعویض سروش رفیعی با نورمحمدی خاطرنشان کرد: در حال حاضر هم بازیکنی چون نورمحمدی در سیاه‌جامگان بازی می‌کند و من هم این خبر را الآن شنیدم که رسانه‌ها گفته‌اند قرار است او به ما اضافه شود.

قلعه‌نویی ادامه داد: رفیعی هم دوست دارد اگر شرایطش مهیا شد در تبریز بماند. ما الآن ۱۳ بازی دیگر داریم و اصلاً چرا باید چنین چیزی مطرح شود که بازیکن ما ممکن است با بازیکن تیم دیگری تغییر کند.

وی گفت: این شایعات از طرف قلم‌ها و میکروفون‌های آلوده مطرح می‌شود و امیدوارم خدا آن‌ها را به راه راست هدایت کند. من در سال‌های اخیر روزنامه مطالعه نمی‌کنم و اگر خبر خاصی باشد از طریق مدیر رسانه‌ای تیم و دوستان به من منتقل می‌شود که تاکنون از این خبر اطلاعی نداشتم.

سرمربی تیم تراکتورسازی تأکید کرد: روزی که آمدم یکسری فعالیت خود را علیه من شروع کردند و به دنبال حاشیه بودند. دوستانی که عدالت محور هستند نسبت به سروش رفیعی باید منصفانه نگاه کنند. سروش مدت‌ها در فجر سپاسی بود که تیمی مردمی، اخلاق مدار و بدون پول است. فجر زمانی که در لیگ برتر بود هم پول نداشت. سروش در روزهایی که در فجر بود می‌توانست سربازی‌اش را آنجا بگذراند. باید نگاه‌ها عدالت محور باشد.

قلعه‌نویی با اظهار بی‌اطلاعی از محل برگزاری دیدار این تیم مقابل ماشین‌سازی اظهار داشت: ما در این دیدار میهمان هستیم و تیم میزبان هر ورزشگاهی را به ما اعلام کند بازی می‌کنیم. البته این برای شهر تبریز خوب نیست که این‌چنین بلاتکلیف باشیم و امیدوارم یادگار امام همانند نقش‌جهان نشود.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]