قلعه نویی: تغییرات سیستمی ایجاد می کنیم/ برخی ها همکاری نکردند

۱۳۹۵-۰۵-۰۳
وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم تراکتور سازی تبریز گفت: امیدوارم نتایج خوبی را در فصل جاری کسب کنیم و در بازی فردا تغییرات سیستمی خواهیم داشت. به گزارش وبسایت نود، امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل استقلال خوزستان، اظهار داشت: انشالله سال خوبی را در این تیم داشته باشیم و نتایج مناسبی کسب شود. خوشحال هستم ...

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم تراکتور سازی تبریز گفت: امیدوارم نتایج خوبی را در فصل جاری کسب کنیم و در بازی فردا تغییرات سیستمی خواهیم داشت.

به گزارش وبسایت نود، امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل استقلال خوزستان، اظهار داشت: انشالله سال خوبی را در این تیم داشته باشیم و نتایج مناسبی کسب شود. خوشحال هستم که یک بار دیگر در خدمت مردم خوب آذربایجان هستم. ما اینجا شاید مهمان باشیم ولی دوست داریم یادگاری خوبی را از خودمان به جا بگذاریم.  

وی ادامه داد: جا دارد از طرفدارانمان تشکر کنیم که حضور خوبی دارند. امیدوارم به یکدگیر کمک کنیم که در آخر فصل عنوان خوبی کسب شود. یارگیری هایی که می خواستیم تقریبا انجام شده است ولی تیم های دیگر نیز یادگیری هایی انجام داده اند. جا دارد از آقای عباسی، مدیرعامل سابق نیز تشکر کنیم و آقای آجرلو نیز تمام تلاشش را انجام می دهد. از یارگیری ها و تمرینات پیش از فصل راضی هستم.

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز، بیان کرد: بازیکنان خوبی را داریم که برای دیدار فردا، تغییر سیستمی خواهیم داد که امیدوارم جواب بدهد. باید از مسئولین استقلال خوزستان تشکر کنم. خواسته مردم این بود که بازی در تبریز برگزار شود. فکر نمی کنم ورزشگاه اختصاصی جواب گوی حضور پرشور هوادارانمان باشد. برخی ها به دنبال این هستند تا تراکتور سازی را از مردم بگیرند. از استان کرج تماس گرفتند و اعلام کردند که آماده برگزاری بازی در کرج هستیم ولی برخی ها در تبریز همکاری نکردند. انشالله با تمام کمبود ها به راهمان ادامه می دهیم. تبریز به پایتخت فوتبال ایران تبدیل می شود.

قلعه نویی در خصوص میزبان آمادگی بازیکنان تراکتور سازی، بیان کرد: بله، فکر می کنم برای شروع لیگ برتر مناسب بوده است. دو بازیکن مهاجم خوب داریم که امیدوارم از همه موجودی مان استفاده کنیم. در مجموع از همه موارد راضی هستم. این تیم ستاره های خوبی را در اختیار دارد که باید در زمین مسابقه ستاره باشند.

وی در خصوص هدف گذاری این باشگاه در سال جاری، گفت: مطمئنا تیم خوبی خواهیم داشت که با سال های گذشته تفاوت خواهد داشت. برخی ها می گویند که تیم پیری داریم ولی درست نیست و تبلیغات منفی انجام می دهند. آقای آجرلو حدود ۲۰ درصد پیش پرداخت به بازیکنان داده است.

۲۰۴۴۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]