قیمت اکس باکس وان بار دیگر کاهش یافت

۱۳۹۵-۰۵-۰۴
با وجود این که طی چند ماه گذشته، اکس باکس وان دو بار با کاهش قیمت مواجه شده اما ردموندی ها بار دیگر چوب حراج به پلتفرم نسل هشتمی خود زدند. بر اساس گفته Larry Hub، مدیر برنامه نویسی اکس باکس لایو، مردم آمریکا می توانند هم اکنون اکس باکس وان 500 گیگابایتی را با قیمت 249 دلار خریداری کنند. نکته ...

با وجود این که طی چند ماه گذشته، اکس باکس وان دو بار با کاهش قیمت مواجه شده اما ردموندی ها بار دیگر چوب حراج به پلتفرم نسل هشتمی خود زدند. بر اساس گفته Larry Hub، مدیر برنامه نویسی اکس باکس لایو، مردم آمریکا می توانند هم اکنون اکس باکس وان ۵۰۰ گیگابایتی را با قیمت ۲۴۹ دلار خریداری کنند.

نکته جالب توجه اینجاست طرح بالا شامل بعضی باندل ها هم می شود؛ Gears of War: Ultimate Edition و Quantum Break Special Edition از جمله باندل هایی هستند که تاکنون تایید شده اند. اگر هم بازیکن ها علاقه ای به این بسته ها نداشته باشند، با استفاده از Name your Game می توانند بین چندین عنوان انحصاری مایکروسافت چیزی که می خواهند را رایگان انتخاب کنند.

این کاهش قیمت تا مدت زمان محدودی پا برجا خواهد بود و هنوز مالک برند اکس باکس پیرامون اجرایی کردن آن در مناطق دیگر صحبتی به عمل نیاورده است. همان طور که می دانید، سال پیش ردموندی ها قیمت کنسول خود را کاهش دادند و به ۳۵۰ دلار رساندند. پیش از شروع نمایشگاه E3 هم آن ها دوباره دست به کار شدند و این بار اکس باکس وان را ۳۰۰ دلار قیمت گذاری کردند.

به نظر می رسد مایکروسافت تمام تلاش خود را به کار گرفته تا موجودی اش از اکس باکس وان های اولیه را خالی کند. چون اکس باکس وان اسلیم چند روز دیگر عرضه خواهد شد. جالب تر اینجاست با وجود این همه کاهش قیمت، اکس باکس وان باز هم فروش ماهیانه اش کمتر از پلی استیشن ۴ است.

تمامی این اتفاقات در صورتی افتاده اند که کنسول نسل هشتمی سونی همچنان ۳۵۰ دلار قیمت دارد. شاید ژاپنی ها با معرفی پلی استیشن نئو یا پلی استیشن اسلیم، دست به کاهش قیمت پلی استیشن ۴ بزنند.

The post قیمت اکس باکس وان بار دیگر کاهش یافت appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]