لوئیس سوارز: رویارویی با لیورپول بسیار دشوار است!

۱۳۹۵-۰۵-۱۵
وبسایت رسمی برنامه نود - لوئیس سوارز مهاجم بارسلونا می گوید که لیورپول برای او بسیار مهم است و بازی کردن در مقابل این تیم در یک مسابقه رسمی، برای او بسیار دشوار خواهد بود. به گزارش وبسایت رسمی برنامه نود، سوارز برای اولین بار با پیراهن بارسلونا در مقابل تیم سابق خود لیورپول طی یک مسابقه دوستانه در ورزشگاه ومبلی به ...

وبسایت رسمی برنامه نود – لوئیس سوارز مهاجم بارسلونا می گوید که لیورپول برای او بسیار مهم است و بازی کردن در مقابل این تیم در یک مسابقه رسمی، برای او بسیار دشوار خواهد بود.

به گزارش وبسایت رسمی برنامه نود، سوارز برای اولین بار با پیراهن بارسلونا در مقابل تیم سابق خود لیورپول طی یک مسابقه دوستانه در ورزشگاه ومبلی به میدان خواهد رفت. مهاج اروگوئه ای بارسلونا در ۱۳۳ بازی با پیراهن قرمزها، ۸۲ گل به ثمر رسانید و در سال ۲۰۱۴ از لیورپول جدا و به ازای ۸۲ میلیون یورو، پیراهن آبی و اناری را بر تن کرد.

لوئیس سوارز درباره بازی دوستانه بارسلونا مقابل لیورپول به وبسایت رسمی باشگاه سابق خود می گوید: “لحظه ای بسیار زیبا برای هواداران خواهد بود. من دوستانی را در آنجا دارم و بازی مقابل لیورپول را بازگشت به لحظات خوب گذشته می دانم. گمان می کنم که همه دوست دارند مقابل ۹۰ هزار نفر به میدان بروند. لیورپول دارای یکی از بهترین ها در کل دنیا بوده و فکر می کنم که آنها برای تماشای بازیکنان بزرگ داخل زمین، بسیار هیجان زده باشند. عملکرد لیورپول طی چند ماه گذشته خوب بوده است.”

همچنین لوئیس سوارز می افزاید: “ورزشگاه ومبلی یک ورزشگاه خاص است که فکر می کنم سه یا چهار بار در آنجا بازی کرده ام. در بازی نیمه نهایی مقابل اورتون، گلزنی کردم و در نهایت توانستیم به قهرمانی کارلینگ کاپ (جام اتحادیه) در ضربات پنالتی دست یابیم اما فینال جام حذفی را به چلسی باختیم.”

سوارز از اینکه مجبور نیست مقابل تیم سابقش در یک بازی رسمی و حساس به میدان برود، ابراز خشنودی کرد و رویارویی با تیم سابق خود در یک بازی رسمی را یک امر بسیار دشوار دانست. وی در عین حال خاطر نشان کرد که تقابل با لیورپول در یک بازی دوستانه، لذت بخش است.

۴۴۶۴

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]