لیورپول ۴-۰ بارسلونا؛ پیروزی دلچسب و قاطع یاران کلوپ در شب ناکامی سوارز و مسی

۱۳۹۵-۰۵-۱۶
وبسایت رسمی برنامه نود - تیم کلوپ با ارائه یک نمایش دیدنی موفق شد در لندن بارسا را با نتیجه عجیب و پرگل 4-0 شکست دهد. به گزارش وبسایت نود، شنبه شب تیم های لیورپول و بارسلونا در اینترنشنال چمپیونز کاپ 2016، در آخرین بازی خود در این تورنمنت در ورزشگاه ومبلی لندن به مصاف هم رفتند. ترکیب دو تیم برای این بازی ...

وبسایت رسمی برنامه نود – تیم کلوپ با ارائه یک نمایش دیدنی موفق شد در لندن بارسا را با نتیجه عجیب و پرگل ۴-۰ شکست دهد.

به گزارش وبسایت نود، شنبه شب تیم های لیورپول و بارسلونا در اینترنشنال چمپیونز کاپ ۲۰۱۶، در آخرین بازی خود در این تورنمنت در ورزشگاه ومبلی لندن به مصاف هم رفتند.

ترکیب دو تیم برای این بازی به شرح زیر بود:

لیورپول:

 مینیوله؛ کلاین، لاورن، کلاوان، میلنر – جان، وینالدوم، لالانا – مانه، کوتینیو، فیرمینو

بارسلونا:

تر اشتگن؛ ویدال، متیو، ماسکرانو، کامارا – بوسکتس، دنیس سوارز، آردا – مسی، لوئیز سوارز، مونیر الحدادی

نیمه اول بارسلونا بیشتر توپ و میدان در اختیار داشت ولی این لیورپول بود که به گل برتری دست یافت، توپ ربایی لالانا با فرار این بازیکن همراه شد و سپس توپ به مانه مهاجم تازه وارد قرمزها رسید و ضربه تمام کننده او دروازه تراشتگن را باز کرد تا لیورپول در دقیقه ۱۵ یک بر صفر از حریف جلو بیفتد.

لیورپول 4-0 بارسلونا؛ پیروزی دلچسب و قاطع یاران کلوپ در شب ناکامی سوارز و مسی

بعد از این گل، بارسا بیشتر توپ را به گردش در آورد و به موقعیت های خوبی رسید، البته لیورپول همچنان در ضدحملات بسیار خطرناک ظاهر می شد و به دفاع آسیب پذیر بارسا ضربه می زد. مسی در دقیقه ۲۳ تیر دروازه حریف را لرزاند ولی توپ وارد دروازه نشد. دقایقی بعد ضربه توران توسط مینوله مهار شد. مینوله یک بار دیگر نیز روی ضربه سوارز واکنش خوبی نشان داد تا بارسا از رسیدن به گل بازماند و نیمه اول با همان یک گل پایان یابد.

ضمن اینکه در دقیقه ۴۲ میلنر به دلیل مصدومیت زمین بازی را ترک کرد.

در بین دو نیمه لیورپول سه تعویض داشت و هندرسون، اوریگی و استیورات وارد زمین شدند در ان سمت نیز بارسلونا براوو و سرخی روبرتو را به زمین فرستاد.

 

گزارش تکمیلی تا لحظاتی دیگر..

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]