ماتئوس: سانه بخاطر پول به منچسترسیتی رفت؛ رونالدو تنها استعداد موفق لیگ برتر بود

۱۳۹۵-۰۵-۱۳
وبسایت رسمی برنامه نود - لروی سانه وینگر جوان فوتبال آلمان قراردادی رسمی با منچسترسیتی امضا کرده است. به گزارش وبسایت برنامه نود، پس از کش و قوس های فراوان سرانجام دیروز لروی سانه وینگر 20 ساله شالکه و تیم ملی آلمان با انتقالی 50 میلیون یورویی راهی منچستر سیتی شد و تبدیل به گرانترین بازیکن تاریخ فوتبال آلمان شد. لوتار ماتئوس اسطوره ...

وبسایت رسمی برنامه نود – لروی سانه وینگر جوان فوتبال آلمان قراردادی رسمی با منچسترسیتی امضا کرده است.

به گزارش وبسایت برنامه نود، پس از کش و قوس های فراوان سرانجام دیروز لروی سانه وینگر ۲۰ ساله شالکه و تیم ملی آلمان با انتقالی ۵۰ میلیون یورویی راهی منچستر سیتی شد و تبدیل به گرانترین بازیکن تاریخ فوتبال آلمان شد.

لوتار ماتئوس اسطوره فوتبال آلمان در مصاحبه با اشپورت بیلد به این انتقال اینگونه واکنش نشان داد: “لروی سانه در منچسترسیتی دردسرهایی خواهد داشت. در سیتی او دوران سختی را سپری خواهد کرد. تنها بازیکن با استعدادی که در لیگ برتر انگلیس مسیر درستی را طی کرد کریستیانو رونالدو بود. رونالدو بدون شک یک بازیکن استثنائی است و داستان او نمی تواند برای هر بازیکن با استعداد دیگری تکرار شود.”

“در سیتی سانه درآمدی چند برابر نسبت به شالکه خواهد داشت و این تنها دلیل حضور در لیگ برتر است. من دلایل دیگر را نمی توانم بپذیرم.”

۱۹۸۵

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]