مارادونا: نمی‌توانم تصمیم هیگواین را درک کنم

۱۳۹۵-۰۵-۰۴
وبسایت رسمی برنامه نود - اسطوره باشگاه ناپولی نمی تواند تصمیم هموطنش برای ترک این باشگاه و پیوستن به یوونتوس را درک کند. به گزارش وبسایت نود، دیگو مارادونا درباره پیوستن قریب الوقوع گونزالو هیگواین آرژانتینی به یوونتوس در گرانترین نقل و انتقال تاریخ سری آ به رسانه های آرژانتین گفته:"هیگواین با بالاترین مبلغ ممکن فروخته شد ضمن اینکه او ...

وبسایت رسمی برنامه نود – اسطوره باشگاه ناپولی نمی تواند تصمیم هموطنش برای ترک این باشگاه و پیوستن به یوونتوس را درک کند.

به گزارش وبسایت نود، دیگو مارادونا درباره پیوستن قریب الوقوع گونزالو هیگواین آرژانتینی به یوونتوس در گرانترین نقل و انتقال تاریخ سری آ به رسانه های آرژانتین گفته:”هیگواین با بالاترین مبلغ ممکن فروخته شد ضمن اینکه او هیچ وقت نمی تواند عملکردی که فصل گذشته داشت را تکرار کند. روشی که هیگواین ناپولی را ترک کرد اشتباه بود، چون چیزی که در ناپل دارید را در هر جای دیگر پیدا نمی کنید.

اینکه تست پزشکی خودش را مخفیانه انجام داد را دوست نداشتم. هواداران ناپولی شایسته چنین رفتاری نبودند. هواداران از یوونتوس متنفر هستند و به همین دلیل نمی توانم تصمیم هیگواین را درک کنم. انتظار دارم رییس باشگاه ناپولی از این ۹۰ میلیون یورو برای ساختن تیمی برنده استفاده کند.”

۲۰۳۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]