مارتینز از تفاوت های گواردیولا و آنچلوتی می گوید؛ کارلتو از ما بازی مستقیم می خواهد

۱۳۹۵-۰۵-۰۶
وبسایت رسمی برنامه نود - خاوی مارتینز، مدافع-هافبک اسپانیایی بایرن مونیخ ضمن تمجید از سرمربی جدید و ایتالیایی این تیم، به تشریح تفاوت های مربی فعلی و سابق خود پرداخته است. به گزارش وبسایت نود، خاوی مارتینز پس از گذراندن مصدومیت های متعدد و طولانی مدت بالاخره به تمرینات بایرن مونیخ بازگشته است و در تور پیش فصل مونیخی در آمریکا زیر ...

وبسایت رسمی برنامه نود – خاوی مارتینز، مدافع-هافبک اسپانیایی بایرن مونیخ ضمن تمجید از سرمربی جدید و ایتالیایی این تیم، به تشریح تفاوت های مربی فعلی و سابق خود پرداخته است.

به گزارش وبسایت نود، خاوی مارتینز پس از گذراندن مصدومیت های متعدد و طولانی مدت بالاخره به تمرینات بایرن مونیخ بازگشته است و در تور پیش فصل مونیخی در آمریکا زیر نظر کارلو آنچلوتی، سرمربی جدید این تیم به تمرین مشغول است. مارتینز در گفت و گو با وب سایت گل گفت: «ما می خواهیم بیشتر رو به جلو بازی کنیم، بیشتر روی به بازی مستقیم آوریم، این چیزی است که کارلو (آنچلوتی) از ما می خواهد. اینجا در بایرن مونیخ برای اولین بار است که او را می بینم و با او کار می کنم. در برخورد اول اثر بسیار مثبتی روی همه گذاشت و رابطه با او بسیار نزدیک است.

« گواردیولا هم به ما نزدیک بود، این دو از این نظر به هم شبیه اند. اما در زمینه تمرینات و حتی نرمش ها تفاوت هایی بنیادی بین آن ها وجود دارد. شیوه آن ها هم در زمینه کاری و هم در زمینه ذهنی کاملا متفاوت است.»

مارتینز هم چنین در خصوص شرایط خود و پست بازی اش زیر نظر مربی جدید گفت: «کارلو از من درباره پست بازی ام پرسید و من گفتم من می خواهم به تیم کمک کنم و اهمیت نمی دهم که در چه پستی بازی می کنم و صادقانه بگویم برایم فرقی نمی کند هافبک بازی کنم یا مدافع. در حال حاضر و در بازی ها و تمرینات پیش فصل با توجه به عدم حضور تعدادی از بازیکنان من به عنوان مدافع بازی و تمرین کرده ام، هر چند که فکر می کنم در نهایت کارلو از من به عنوان هافبک استفاده کند.»

مارتینز در نهایت به صحبت درباره شایعه جدا شدنش از بایرن و هم چنین پیوستن گوتسه به دورتموند هم گفت: «درباره شایعات جدا شدنم در رسانه ها خوانده ام، اما من تا کنون پیشنهادی از باشگاه دیگر دریافت نکرده ام و هرگز هم به جدایی از بایرن فکر نکرده ام. ماریو (گوتسه) چند روز قبل از انتقالش به من گفته بود که می خواهد از تیم برود و به همین خاطر من سورپرایز نشدم. نمی دانم که او از باشگاه های دیگر هم پیشنهادی داشته یا نه، ولی او این باشگاه (دورتموند) را می شناسد و به همین خاطر انتخاب مناسبی برای او خواهد بود.»

۱۷۲۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]