ماسکرانو: خوشحالم که بارسلونا هنوز روی من حساب می کند

۱۳۹۵-۰۵-۱۴
وبسایت رسمی برنامه نود - بعد از تابستان پر سر و صدایی که خاویر ماسکرانو داشت، این بازیکن از ادامه حضور در بارسلونا خوشحال به نظر می رسد. به گزارش وب سایت نود، 'ال خفسیتو' هفته گذشته قرارداد خود با بارسلونا را به مدت 3 فصل دیگر تمدید کرد و اولین بازی پیش فصل خود برای این تیم را در دیدار امشب ...

وبسایت رسمی برنامه نود – بعد از تابستان پر سر و صدایی که خاویر ماسکرانو داشت، این بازیکن از ادامه حضور در بارسلونا خوشحال به نظر می رسد.

به گزارش وب سایت نود، ‘ال خفسیتو’ هفته گذشته قرارداد خود با بارسلونا را به مدت ۳ فصل دیگر تمدید کرد و اولین بازی پیش فصل خود برای این تیم را در دیدار امشب مقابل لستر سیتی انجام داد که به پیروزی ۴-۲ آبی اناری ها منجر شد. در پایان بازی او به مارکا گفت:

دروغ نخواهم گفت، مسائلی وجود داشت، هرچند در مورد برخی از آنها اغراق شد، اما در مجموع خوشحالم که باشگاه هنوز هم روی من حساب می کند. وقتی فصلی را به پایان می رسانید، به خصوص در سن و سال من، همیشه مهم است که از خودتان بپرسید که آیا به باشگاه کمک می کنید و باشگاه نیز به شما کمک می کند؟

جدا از این، می خواهم از باشگاه تشکر کنم – خوشحالم که آنها از من راضی هستند و باور دارند که هنوز هم می توانم کمک کنم.

ماسکرانو ۳۲ ساله در سال ۲۰۱۰ از لیورپول به بارسلونا پیوست و در این مدت همراه با کاتالان ها به ۴ قهرمانی لالیگا و دو قهرمانی اروپا دست پیدا کرده است.

۱۷۷۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]