ماشین سازان با پیروزی بر فولاد سومین شگفتی هفته را رقم زدند

۱۳۹۵-۰۵-۰۵
وبسایت رسمی برنامه نود -  با شکست فولاد خوزستان مقابل تیم تازه لیگ برتری شده ماشین سازی تبریز در اهواز، سومین شگفتی لیگ برتر در هفته اول رقم خورد.به گزارش وبسایت نود، در ادامه هفته اول از شانزدهمین دوره لیگ برتر فولاد خوزستان در اهواز میزبان ماشین سازی تبریز بود. این دیدار در نیمه اول، چندان جذاب نشد و دو تیم ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  با شکست فولاد خوزستان مقابل تیم تازه لیگ برتری شده ماشین سازی تبریز در اهواز، سومین شگفتی لیگ برتر در هفته اول رقم خورد.

به گزارش وبسایت نود، در ادامه هفته اول از شانزدهمین دوره لیگ برتر فولاد خوزستان در اهواز میزبان ماشین سازی تبریز بود. این دیدار در نیمه اول، چندان جذاب نشد و دو تیم بیشتر یکدیگر را محک می زدند. از سوی دیگر گرمای هوا تاثیر منفی روی عملکرد تیم ها داشت.

در نیمه دوم بازی جان تازه ای گرفت و دو تیم، حملات بیشتری را روی دروازه یکدیگر طراحی کردند. فولادی ها در ابتدا توسط میلاد بدرقه در دقیقه ۵۴ به گل رسیدند اما دو دقیقه بعد سامان نریمان جهان گل خورده را جبران کرد و بازی را به تساوی کشید. در دقیقه ۶۳، ماشین سازی گل دوم را نیز توسط امین قاسمی نژاد به ثمر رساند و کار را تمام کرد.

فولادی ها برای فرار از شکست خانگی، فشار حملات شان را افزایش دادند و حتی در دقیقه ۸۱ از حریف پنالتی گرفتند اما اکبر ایمانی این ضربه را به راحتی از دست داد تا دست فولاد از رسیدن به گل کوتاه بماند.

با این نتیجه،‌ماشین سازان سومین شگفتی لیگ را پس از شکست ذوب آهن مقابل سیاه جامگان و باخت خانگی سپاهان برابر پدیده رقم زدند.

حق‌وردی داور این دیدار به عبدالله کرمی و عبدالله ناصری از فولاد و سامان نریمان جهان از ماشین‌سازی کارت زرد نشان داد.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]