محرمی: قطعاً در این فصل فرصت بازی پیدا می‌کنم

۱۳۹۵-۰۵-۱۷
وبسایت رسمی برنامه نود -  مدافع جوان پرسپولیسی‌ها در انتظار آن است تا از سوی برانکو فرصت بازی به‌دست بیاورد.  به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی کروات پرسپولیس در مصاحبه‌های خود از یک بازیکن جوان به نام «صادق محرمی» تعریف و تمجید می‌کند، اما تا به‌حال حتی یک دقیقه هم به این بازیکن که ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  مدافع جوان پرسپولیسی‌ها در انتظار آن است تا از سوی برانکو فرصت بازی به‌دست بیاورد. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی کروات پرسپولیس در مصاحبه‌های خود از یک بازیکن جوان به نام «صادق محرمی» تعریف و تمجید می‌کند، اما تا به‌حال حتی یک دقیقه هم به این بازیکن که فصل قبل در سمت راست خط دفاع ملوان به میدان می‌رفت، بازی نداده است. صادق محرمی در این خصوص گفت: قبل از هر چیز باید از برانکو تشکر کنم. او به من لطف دارد و امیدوارم بتوانم بازیکن خوبی برای تیم پرسپولیس باشم.

محرمی ادامه داد: هر بازیکنی که به پرسپولیس می‌آید، در انتظار حضور در میدان است و من هم دلم می‌خواهد هر چه زودتر برای تیمم بازی کنم، ولی برای این کار باید صبر داشته باشم. برانکو بهتر از هر فرد دیگری صلاح تیمش را می‌داند و بالاخره به من هم بازی می‌رسد.

وی در نهایت گفت: در این فصل تعداد بازی‌های پرسپولیس نسبتاً زیاد است و با این وجود قطعاً من هم به بازی گرفته می‌شوم. مطمئن باشید از فرصت‌های اندک برای نشان دادن خودم استفاده می‌کنم و به‌دنبال آن هستم تا همیشه رضایت برانکو و هواداران را جلب کنم.

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]