محسن ربیع خواه در ترکیب اصلی اولین بازی پرسپولیس قرار می گیرد

۱۳۹۵-۰۵-۰۳
وبسایت رسمی برنامه نود - با توجه به مصدومیت محمدامین آرام طبع، با تصمیم برانکو ایوانکوویچ محسن ربیع خواه در ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس برابر سایپا قرار خواهد گرفت. به گزارش وبسایت نود، با مصدومیت محمدامین آرام طبع در تمرینات پرسپولیس ترکیب این تیم برای اولین بازی فصل مقابل سایپا دست‌خوش تغییر شد. برانکو تصمیم داشت با توجه به صادر نشدن ITC گولچ ...

وبسایت رسمی برنامه نود – با توجه به مصدومیت محمدامین آرام طبع، با تصمیم برانکو ایوانکوویچ محسن ربیع خواه در ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس برابر سایپا قرار خواهد گرفت.

به گزارش وبسایت نود، با مصدومیت محمدامین آرام طبع در تمرینات پرسپولیس ترکیب این تیم برای اولین بازی فصل مقابل سایپا دست‌خوش تغییر شد.

برانکو تصمیم داشت با توجه به صادر نشدن ITC گولچ و عدم آمادگی پلی یانسکی از سیدجلال حسینی و محمد انصاری در مرکز خط دفاعی و حسین ماهینی و آرام طبع در دو سمت این خط استفاده کند.

مصدومیت آرام طبع باعث شد برانکو تصمیم بگیرد انصاری را به دفاع چپ ببرد و از محسن ربیع خواه در کنار سیدجلال حسینی استفاده کند.

این در حالی است که ربیع خواه فصل گذشته در پست هافبک برای صنعت نفت بازی می کرد.

جواب MRI آرام طبع داده شده و این بازیکن حداقل ۱۰ روز باید فیزیوتراپی کند و به این ترتیب حداقل ۲ هفته اول بازی ها را از دست خواهد داد.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]