مدرس ایرانی AFC در کابل : امیدوارم به مربیان افغانستان کمک کرد باشم

۱۳۹۵-۰۵-۱۱
وبسایت رسمی برنامه نود - کیومرث دهقان پور مدرس ایرانی AFC پس از پایان دومین کلاسش در فدراسیون فوتبال افغانستان از برگزاری این کلاس ها و حضورش در افغانستان ابراز خشنودی کرد. او در پایان کلاس درجه C که صبح امروز به پایان رسید گفت: خوشحالم که در چند ماه اخیر توانستم دو بار به افغانستان بیایم و امیدوارم که توانسته باشم به مربیان ...

وبسایت رسمی برنامه نود – کیومرث دهقان پور مدرس ایرانی AFC پس از پایان دومین کلاسش در فدراسیون فوتبال افغانستان از برگزاری این کلاس ها و حضورش در افغانستان ابراز خشنودی کرد.

او در پایان کلاس درجه C که صبح امروز به پایان رسید گفت: خوشحالم که در چند ماه اخیر توانستم دو بار به افغانستان بیایم و امیدوارم که توانسته باشم به مربیان فوتبال این کشور کمکی کرده باشم. وی خطاب به مربیان گفت: شما باید خوشحال باشید که افغانستان تنها کشوری در آسیا است که بدون دریافت  هزینه از مربیان، این کلاس ها را راه اندازی می کند.

در تمام کشورهای آسیایی و حتی اروپایی، برای حضور در کلاس های بین المللی مبلغی از سوی مربیان گرفته میشود ولی فدراسیون فوتبال افغانستان از مربیان فوتبال هیچ مبلغی دریافت نمیکند که این می تواند وظیفه شما را سنگین تر کند.

دهقان پور در طی ۲ ماه گذشته دو کلاس مربیگری درجه B و C را برای مربیان فوتبال در افغانستان برگزار کرده است.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]