مذاکره ماریتیمو با تیم های اسپانیایی / حقیقی لالیگایی می شود؟

۱۳۹۵-۰۵-۰۵
وبسایت رسمی برنامه نود - یک باشگاه اسپانیایی برای به خدمت گرفتن دروازه بان ایرانی تیم فوتبال ماریتیمو با این باشگاه وارد مذاکره شد. به گزارش وبسایت نود، این باشگاه اسپانیایی که از باشگاه های مطرح لیگ برتر این کشور به حساب نمی آید مذاکرات خود را برای به خدمت گرفتن علیرضا حقیقی آغاز کرده است. تیم ماریتیمو که علیرضا حقیقی ملی ...

وبسایت رسمی برنامه نود – یک باشگاه اسپانیایی برای به خدمت گرفتن دروازه بان ایرانی تیم فوتبال ماریتیمو با این باشگاه وارد مذاکره شد.

به گزارش وبسایت نود، این باشگاه اسپانیایی که از باشگاه های مطرح لیگ برتر این کشور به حساب نمی آید مذاکرات خود را برای به خدمت گرفتن علیرضا حقیقی آغاز کرده است.

تیم ماریتیمو که علیرضا حقیقی ملی پوش ایرانی را دراختیار دارد فصل گذشته به دلیل هزینه های انجام گرفته برای ساخت ورزشگاه جدید بودجه زیادی صرف خرید بازیکن نکرد و برخلاف سال های گذشته جزو مدعیان لیگ پرتغال نبود.

ورزشگاه جدید ماریتیمو ساخته و آماده بهره برداری شده و به این ترتیب در فصل جدید ماریتیمو بار دیگر خریدهای متعددی انجام داده و تیم قوی تری بسته است. علیرضا حقیقی در ترکیب ماریتیمو جایگاه خوبی دارد و در کنار او یک دروازه بان برزیلی، یک پرتغالی و یک دروازه بان زیر ۲۳ سال هم حضور دارند.

یاران حقیقی قراراست طی هفته های آتی اردویی در اسپانیا برگزار کنند و چند بازی تدارکاتی انجام دهند.

حقیقی پس از جام جهانی هم از دو تیم انگلیسی و اسپانیایی پیشنهاد داشت اما با توجه به درخواست ۳ میلیون دلار از سوی باشگاه روبین کازان برای صدور رضایتنامه این انتقال صورت نگرفت.

در صورتی که ماریتیمو رضایتنامه دروازه بان ایرانی اش را صادر کند این بازیکن به لیگ برتر فوتبال اسپانیا خواهد پیوست. حقیقی در حال حاضر دروازه بان اصلی تیمش به حساب می آید و رقیب او در فصل گذشته که یک دروازه بان فرانسوی بود که از جمع بازیکنان این تیم جدا شده است.

علیرضا حقیقی در گفتگو با سایت برنامه نود این خبر را تایید کرد.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]