مربی افسانه ای بایرن مونیخ با تمام وجود به تمجید از شواین اشتایگر پرداخت

۱۳۹۵-۰۵-۱۱
وبسایت رسمی برنامه نود - یوپ هاینکس، مربی افسانه ای و محبوب باواریایی ها به بهانه خداحافظی باستین شواین اشتایگر از بازی های ملی به تمجید از او پرداخته است. به گزارش وبسایت نود، باستین شواین اشتایگر پس از انجام 120 بازی ملی از بازی های ملی خداحافظی کرد و امروز وارد 32 سالگی شد. یوپ هاینکس، سرمربی سابق بایرن مونیخ که ...

وبسایت رسمی برنامه نود – یوپ هاینکس، مربی افسانه ای و محبوب باواریایی ها به بهانه خداحافظی باستین شواین اشتایگر از بازی های ملی به تمجید از او پرداخته است.

به گزارش وبسایت نود، باستین شواین اشتایگر پس از انجام ۱۲۰ بازی ملی از بازی های ملی خداحافظی کرد و امروز وارد ۳۲ سالگی شد. یوپ هاینکس، سرمربی سابق بایرن مونیخ که به همراه این تیم و با بازی های فوق العاده شواینی در سال ۲۰۱۳ موفق به قهرمانی در لیگ قهرمانان شده بود به تمجید از شاگرد سابق خود پرداخت.

هاینکس که با نشریه کیکر آلمان گفت و گو می کرد در این خصوص گفت:

او  همیشه به موفقیت تیم فکر می کرد، نه به خود. هیچ گاه رفتار خودخواهانه نداشت. چنین رفتار و تفکری دلیل بزرگ بودن یک بازیکن است.

هاینکس تا کنون بار ها با مصاحبه های خود به حمایت و تمجید از این هافبک پر افتخار آلمانی پرداخته است. پیش از آغاز جام جهانی ۲۰۱۴ هاینکس به یواخیم لو گفت «قهرمانی در جام جهانی تنها با شواین اشتایگری آماده میسر خواهد بود» و همچنین پیش از آغاز رقابت های یورو، شواین اشتایگر را در رده بکن باوئر و گرد مولر، از بزرگ ترین و بهترین بازیکنان تاریخ آلمان خواند.

شواین اشتایگر پر افتخار ترین فوتبالیست تاریخ آلمان محسوب می شود.

مربی افسانه ای بایرن مونیخ با تمام وجود به تمجید از شواین اشتایگر پرداخت

۱۷۲۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]