مرور آخرین دستورات برانکو توسط سرخپوشان

۱۳۹۵-۰۵-۰۳
وبسایت رسمی برنامه نود -  پرسپولیسی‌هادر حالی در تمرین امروز (یکشنبه) آخرین دستورات سرمربی برای شروع لیگ را مرور کردند که مدافع چپ خود را به دلیل آسیب‌دیدگی در اختیار نداشتند.به گزارش وبسایت نود، برانکو ایوانکوویچ امروز (یکشنبه) از ساعت 19 پس از صحبت‌هایی که با شاگردانش داشت، آنها را برای انجام تمرین در ورزشگاه شهید کاظمی و پشت درهای بسته ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  پرسپولیسی‌هادر حالی در تمرین امروز (یکشنبه) آخرین دستورات سرمربی برای شروع لیگ را مرور کردند که مدافع چپ خود را به دلیل آسیب‌دیدگی در اختیار نداشتند.

به گزارش وبسایت نود، برانکو ایوانکوویچ امروز (یکشنبه) از ساعت ۱۹ پس از صحبت‌هایی که با شاگردانش داشت، آنها را برای انجام تمرین در ورزشگاه شهید کاظمی و پشت درهای بسته به میدان فرستاد.

این تمرین از آن جهت اهمیت دارد که پرسپولیس روز سه‌شنبه در اولین بازی رسمی فصل جدید به میدان خواهد رفت و فردا ناچار به کاهش فشار تمرین خواهند بود. بازیکنان در شروع کار به گرم کردن زیر نظر مارکو پرداختند در حالی‌که دروازه‌بان‌ها برنامه‌های خاص خود را زیر نظر ایگور دنبال می‌کردند. در ادامه پاسکاری و حفظ توپ در مرکز زمین که با تذکرات ایوانکوویچ همراه بود در قالب دو گروه سفید و نارنجی در برنامه قرار داشت.

در این تمرین محمدامین آرام‌طبع به دلیل مصدومیت حضور نداشت. او که تا دو هفته از همراهی سرخپوشان محروم است، بنابر اعلام دکتر حقیقت  کارهای درمانی را از شب گذشته با یخ درمانی آغاز کرده و دو جلسه آب درمانی هم داشته است. این بازیکن امشب زیر نظر علیپور برنامه فیزیوتراپی خواهد داشت.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]