مسلمان:به هیچ خبرگزاری ربطی ندارد که چه کار می‌کنم!

۱۳۹۵-۰۵-۰۵
وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک پرسپولیس گفت: اگر وجود دارند بیایند و کارهایی را که به من منتسب کرده‌اند را منتشر کنند.به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، محسن مسلمان در پایان دیدار تیم‌های پرسپولیس و سایپا در حالی که بسیار عصبانی به نظر می‌رسید ابتدا درباره این بازی گفت: بازی سنگین بود؛ چراکه به تازگی بدنسازی را ...

وبسایت رسمی برنامه نود – هافبک پرسپولیس گفت: اگر وجود دارند بیایند و کارهایی را که به من منتسب کرده‌اند را منتشر کنند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، محسن مسلمان در پایان دیدار تیم‌های پرسپولیس و سایپا در حالی که بسیار عصبانی به نظر می‌رسید ابتدا درباره این بازی گفت: بازی سنگین بود؛ چراکه به تازگی بدنسازی را به پایان بردیم، اما سه امتیاز را گرفتیم. پرسپولیس امشب بازی را برد و فکر می‌کنم شرایطمان از اکثر تیم‌ها بهتر است و امیدوارم لیگ را با همین بردها ادامه دهیم.

وی در مورد شایعه حضورش در یک سفره‌خانه که با نام «م.م» منتشر شده بود، گفت: هر کسی که این حرف را زده اگر وجود دارد بگوید من چنین کاری را کرده‌ام! هر سال قبل از فصل علیه من شایعات می‌سازند و ابتدا می‌گویند به خاطر ذوب‌آهن نمی‌توانم بازی کنم و بعد هم می‌گویند م.م در سفره‌خانه بوده و از این صحبت‌ها. اگر از من عکس یا فیلمی دارند وجود داشته باشند و آن را منتشر کنند و نیایند این‌طور بگویند. م.م فقط من هستم و این بحث‌ها در هر صورت به پرسپولیس برمی‌گردد.

بازیکن پرسولیس گفت: می‌گویند مسلمان در اینستاگرام فلان کار را کرده، اما هر کاری که کرده‌ام، به خودم ربط دارد. من در زمین جانم را هم می‌دهم و جواب هواداران را هم خودم باید بدهم و این حرف‌ها به هیچ خبرگزاری ربطی ندارد.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]