مسلمان منعی برای بازی در پرسپولیس ندارد

۱۳۹۵-۰۵-۰۵
وبسایت رسمی برنامه نود - محسن مسلمان برای بازی در پرسپولیس منع قانونی ندارد مگر اینکه کمیته انضباطی رای جدید صادر کند. به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، فصل گذشته باشگاه ذوب آهن با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ خواستار جلوگیری از حضور محسن مسلمان در پرسپولیس براساس رای کمیته انضباطی شد. آن زمان باشگاه پرسپولیس در نامه‌ای ...

وبسایت رسمی برنامه نود – محسن مسلمان برای بازی در پرسپولیس منع قانونی ندارد مگر اینکه کمیته انضباطی رای جدید صادر کند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، فصل گذشته باشگاه ذوب آهن با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ خواستار جلوگیری از حضور محسن مسلمان در پرسپولیس براساس رای کمیته انضباطی شد. آن زمان باشگاه پرسپولیس در نامه‌ای به سازمان لیگ اعلام کرد که مطالبات باشگاه ذوب آهن از محل مطالبات این باشگاه پرداخت شود و مشکل مسلمان برای حضور در پرسپولیس حل شد.

به تازگی باشگاه ذوب آهن با ارسال نامه‌ای دیگر خواهان جلوگیری از بازی محسن مسلمان در پرسپولیس شده زیرا باشگاه پرسپولیس هنوز مطالبات ذوب آهن را پرداخت نکرده است. با این حال سازمان لیگ فقط می‌تواند این نامه‌ جدید ذوب آهن را به کمیته انضباطی ارجاع بدهد تا این کمیته در مورد مسلمان حکم بدهد. بدون رای کمیته انضباطی، سازمان لیگ نمی‌تواند مانع بازی محسن مسلمان شود. بنابراین تا زمانی که کمیته انضباطی رایی در خصوص وضعیت مطالبات باشگاه ذوب آهن از پرسپولیس صادر نکند مسلمان مشکلی برای حضور در میدان ندارد.

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]