مشکلات مضحک کاروان استرالیا در المپیک ریو

۱۳۹۵-۰۵-۰۴
وبسایت رسمی برنامه نود - مسئولان کاروان استرالیا در رقابت های المپیک ریو اعلام کردند که مشکلات بسیار زیادی در امکانات اقامتی دهکده بازیها وجود دارد که باعث نگرانی مسئولان ورزش استرالیا و هیئت نمایندگی این کشور در برزیل شده است. به گزارش وب سایت نود، به گفته کیتی چیللر، مسئول هیئت نمایندگی ورزش استرالیا، مشکلات بسیار زیادی در دهکده بازیها ...

وبسایت رسمی برنامه نود – مسئولان کاروان استرالیا در رقابت های المپیک ریو اعلام کردند که مشکلات بسیار زیادی در امکانات اقامتی دهکده بازیها وجود دارد که باعث نگرانی مسئولان ورزش استرالیا و هیئت نمایندگی این کشور در برزیل شده است.

به گزارش وب سایت نود، به گفته کیتی چیللر، مسئول هیئت نمایندگی ورزش استرالیا، مشکلات بسیار زیادی در دهکده بازیها وجود دارد که نمی توان به سادگی از آنها گذشت و با توجه به اینکه استرالیا کاروان بزرگی را راهی این رقابتها خواهد کرد، این مسئله می تواند مشکلات و نگرانی های را برای ورزشکاران ما ایجاد کند.

از جمله مشکلات مهمی که این مسئول استرالیایی به آن اشاره کرد، مسئله سرویس های بهداشتی و توالت های ساخته شده در دهکده بازیها و محل برگزاری مسابقات است. کیتی چیللر در مورد مشکلات سرویس های بهداشتی در دهکده بازیها می گوید یکی از بزرگترین مشکلات این سرویسها اینست که برخی از آنها به صورت دو نفره تعبیه شده و غیرممکن است که دو نفر به صورت همزمان بتوانند وارد یک توالت شوند. واقعاً چنین مشکلاتی در رقابت هایی مثل المپیک باعث تعجب است؛ اینکه چرا مسئولان برگزاری بازیها به این مسائل توجهی نداشته و ندارند باعث نگرانی خیلی از کشورها خواهد شد.

چیللر در ادامه صحبت های خود گفت: از مشکلات دیگری که سرویس های بهداشتی دهکده بازیها دارد نشتی لوله های آب در توالتهاست. نشتی لوله ها در توالت وضعیت بسیار بدی را به لحاظ بهداشتی ایجاد کرده که به هیچ وجه نمی توان به سادگی از این مسائل چشم پوشی کرد. اگر با وجود چنین مشکلاتی ورزشکاران ما دچار بیماری و مشکلات عفونی شوند، با معضلات بیشتری روبرو خواهیم شد که هم سلامت آنها را تهدید کرده و به لحاظ نتایج ورزشی می تواند تأثیری منفی بر عملکرد کل کاروان ورزشی استرالیا داشته باشد.

 

۲۰۸۱

 

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]