معرفی بازی Stick PenPen؛ پنگوئن ماجراجو

۱۳۹۵-۰۵-۱۳
در صنعت بازی های ویدیویی، استفاده از مکانیزم هایی که آزمون خود را پس داده اند امری مرسوم است. نگاهی به بازار موبایل بیندازید، سالانه عناوینی را میبینیم که مشابه بازی های دیگری هستند. از Angry Birds بگیرید تا 2048 که هر دو از عناوین Crush the Castle و Threes الهام گرفتند. Stick PenPen هم یکی دیگر از همین بازی هاست ...

در صنعت بازی های ویدیویی، استفاده از مکانیزم هایی که آزمون خود را پس داده اند امری مرسوم است. نگاهی به بازار موبایل بیندازید، سالانه عناوینی را میبینیم که مشابه بازی های دیگری هستند. از Angry Birds بگیرید تا ۲۰۴۸ که هر دو از عناوین Crush the Castle و Threes الهام گرفتند.

Stick PenPen هم یکی دیگر از همین بازی هاست که مکانیزم های گیم پلی اش شباهت زیادی با Stick Hero دارد. با این وجود، استودیو سازنده توانسته به واسطه تغییراتی، عنوان خود را به موفقیت برساند. اگر همچنان Stick Hero را تجربه نکرده و خواهان ساخته ای بروز تر هستید، معرفی امروز را از دست ندهید.

معرفی بازی Stick PenPen؛ پنگوئن ماجراجو

Stick PenPen داستان پنگوئنی را روایت می کند که می خواهد به یک ماجراجویی برود. متاسفانه مسیری که او می رود از شکاف هایی تشکیل شده و تنها راه عبور استفاده از چوب است. اینجاست که بازیکن وارد میدان شده و باید پنگوئن را نجات دهد. مکانیزم های گیم پلی بدین صورت هستند که باید با نگه داشتن انگشت خود روی صفحه لمسی، پل هایی ساخته و پنگوئن را نجات دهد. به یاد داشته باشید زمان نگهداری انگشت با طول پل رابطه مستقیم دارد.

ساده تر بگوییم، اگر ثانیه های بیشتری دست خود را صفحه اسمارت فون بگذارید، پل بلند تر می شود. عکس همین قضیه هم وجود دارد. بنابراین باید بدانید چه زمانی انگشت را از صفحه لمسی بردارید تا شخصیت اصلی به درون آب نیافتد. همانند Stick Hero، فاصله بین شکاف ها متفاوت بوده و هر کدام از یخ های قطبی اندازه گوناگونی دارند تا بازیکن بیشتر به چالش کشیده شود. طبیعتا با پیشروی سرعت ساخت پل ها هم افزایش می یابد.

معرفی بازی Stick PenPen؛ پنگوئن ماجراجو

بزرگترین المان مثبت Stick PenPen به بخش دیداری اش باز می گردد. این بار رنگ بندی شاد تر بوده و بازیکن تجربه ای مفرح تر را برای خود رقم خواهد زد. حتی ممکن است با دیدن بعضی پس زمینه ها لبخند روی لب های بازیکن بنشیند. از دیدگاه شنیداری شاهد هیچ گونه موسیقی نیستیم. تنها چیزی که می شنوید، صدای حرکت پنگوئن و ساخت پل را می شنوید.

Stick PenPen تنها پنج مگابایت است. به واسطه مکانیزم های گیم پلی اعتیادآور خود و محیط شادابی که دارد، می تواند بازیکن ها را سرگرم کند. اگر تاکنون عنوانی مشابه را تجربه نکرده اید، اکنون بهترین زمان است تا طعم دلنشین این گیم پلی جذاب را بچشید.

معرفی بازی Stick PenPen؛ پنگوئن ماجراجو
  • Stick PenPen – Fun Journey
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: PICOO Design
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۴٫۷ مگابایت
  • دانلود:
  • گوگل پلی
  • لینک کمکی

The post معرفی بازی Stick PenPen؛ پنگوئن ماجراجو appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]