معرفی دو کارت ارزان قیمت دیگر از AMD برای گیمرها

۱۳۹۵-۰۵-۰۸
خرداد امسال شاهد رونمایی از کارت گرافیک Radeon RX480، به عنوان ارزان ترین کارت گرافیک دنیا با پشتیبانی از واقعیت مجازی، از طرف شرکت AMD بودیم. این کمپانی شیوه خود در عرضه محصولات قدرتمند اما ارزان قیمت را ادامه داده و حالا از دو کارت جدید دیگر با نام های RX 460 و RX 470 رونمایی کرده است. کارت هایی که گرچه از واقعیت ...

خرداد امسال شاهد رونمایی از کارت گرافیک Radeon RX480، به عنوان ارزان ترین کارت گرافیک دنیا با پشتیبانی از واقعیت مجازی، از طرف شرکت AMD بودیم. این کمپانی شیوه خود در عرضه محصولات قدرتمند اما ارزان قیمت را ادامه داده و حالا از دو کارت جدید دیگر با نام های RX 460 و RX 470 رونمایی کرده است. کارت هایی که گرچه از واقعیت مجازی پشتیبانی نمی کنند، اما گیمرها را در انجام هیچ پردازشی ناامید نخواهند کرد.

مدل RX 470 برای انجام بازی و استریم آنلاین ویدیو با کیفیت تمام اچ دی طراحی شده و قدرت پردازش آن برابر با ۴.۹ ترافلاپس است. این کارت از ۴ گیگابایت حافظه GDDR5 با پهنای باند ۲۱۱ گیگابایت بر ثانیه بهره می برد.

نمونه ضعیف تر RX 460 از قدرت پردازشی ۲.۲ ترافلاپس بهره برده و پهنای باند رم ۴ گیگابایتی GDDR5 آن برابر با ۱۱۲ گیگابایت بر ثانیه است.

هنوز قیمت این دو محصول جدید اعلام نشده، اما به طور قطع از مدل Radeon RX480 قبلی با قیمت ۱۹۹ دلار ارزان تر خواهند بود. کارت گرافیک RX 470 از روز ۴ آگوست (۱۴ مرداد) و مدل RX 460 از روز ۸ آگوست (۱۸ مرداد) در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

The post معرفی دو کارت ارزان قیمت دیگر از AMD برای گیمرها appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]