معرفی Phone Clone؛ اپلیکیشن جدید هوآوی برای جابجایی سریع فایل ها

۱۳۹۵-۰۵-۱۲
به تازگی یک تلفن هوشمند هوآوی خریده اید و می خواهید اطلاعات موبایل قدیمی تان را به آن منتقل کنید؟ واحد خدمات اینترنتی هوآوی اپلیکیشنی اختصاصی برای این منظور طراحی کرده است. Phone Clone که چند روزیست وارد پلی استور شده، ابزاری است که می تواند کلیه اطلاعات تلفن های هوشمند اندرویدی و حتی آیفون و آیپد را به سرعت به گجت ...

به تازگی یک تلفن هوشمند هوآوی خریده اید و می خواهید اطلاعات موبایل قدیمی تان را به آن منتقل کنید؟ واحد خدمات اینترنتی هوآوی اپلیکیشنی اختصاصی برای این منظور طراحی کرده است. Phone Clone که چند روزیست وارد پلی استور شده، ابزاری است که می تواند کلیه اطلاعات تلفن های هوشمند اندرویدی و حتی آیفون و آیپد را به سرعت به گجت های جدید هوآوی منتقل کند.

رویه کار Phone Clone متفاوت از اپلیکیشن های مشهور تبادل فایل مثل شیر ایت و زاپیا نیست. این اپلیکیشن هم با ایجاد یک هات اسپات وای فای، امکان تبادل سریع مواردی مثل مخاطبین، پیامک ها، عکس، ویدئو، موزیک و اپلیکیشن ها را میان دو دستگاه فراهم می کند.

معرفی Phone Clone؛ اپلیکیشن جدید هوآوی برای جابجایی سریع فایل ها

کار با Phone Clone ساده تر از آن است که فکرش را می کنید. در بدو ورود به اپ، دو گزینه را خواهید دید: ارسال فایل به موبایل جدید، و دریافت از موبایل قدیمی. اگر اپلیکیشن را روی موبایل های گیرنده و فرستنده فایل نصب کرده باشید، دستگاه ارسال کننده درست مثل زاپیا، یک هات اسپات وای فای می سازد که فرد گیرنده می تواند به آن متصل شده و دریافت محتوا را آغاز کند.

Phone Clone کاری فراتر از زاپیا یا شیر ایت برایتان انجام نمی دهد، و به نظر می رسد صرفا تلاشی از سوی هوآوی بوده تا ترس کاربران نسبت به از دست رفتن اطلاعات در مهاجرت از موبایل های قدیمی به موبایل های هوآوی را از بین ببرد. با توجه به تبادل تمام موارد ضروری (حتی پیامک ها و تاریخچه تماس ها) باید گفت که هوآوی توانسته تا حد زیادی در رسیدن به این هدف موفق باشد.

در واقع هوآوی با ارائه این اپلیکیشن با یک تیر دو نشان زده؛ هم فرآیند تبادل فایل با محصولات جدیدش را تسهیل کرده و هم مطمئنا از آن در جهت پیشبرد اهداف تجاری و تبلیغاتی خود نیز بهره خواهد گرفت.

اپلیکیشن Phone Clone را می توانید به رایگان از گوگل پلی یا کافه بازار دانلود کنید. گفته شده که نسخه ای از اپلیکیشن برای دستگاه های iOS هم در راه است، هر چند که هنوز اثری از آن در وبسایت رسمی هوآوی یا اپ استور نمی بینیم.

معرفی Phone Clone؛ اپلیکیشن جدید هوآوی برای جابجایی سریع فایل ها
  • Phone Clone
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Huawei Internet Service
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۷٫۳ مگابایت
  • دانلود:
  • گوگل پلی
  • کافه بازار

The post معرفی Phone Clone؛ اپلیکیشن جدید هوآوی برای جابجایی سریع فایل ها appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]