منصوریان: ایمان دارم که روزهای خوب استقلال در راه است/ امیدوارم وزیر استعفای حسنی‌خو را نپذیرد

۱۳۹۵-۰۵-۱۶
وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی تیم فوتبال استقلال ایمان دارد که روزهای خوب این تیم در راه است و آبی‌پوشان به‌زودی نتایج خوبی کسب خواهند کرد.به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، علیرضا منصوریان با انتشار متنی صحبتهایی را با هواداران استقلال مطرح کرد.مشروح صحبت‌های سرمربی استقلال در ادامه می‌آید: با سلام خدمت هواداران عزیز ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  سرمربی تیم فوتبال استقلال ایمان دارد که روزهای خوب این تیم در راه است و آبی‌پوشان به‌زودی نتایج خوبی کسب خواهند کرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، علیرضا منصوریان با انتشار متنی صحبتهایی را با هواداران استقلال مطرح کرد.

مشروح صحبت‌های سرمربی استقلال در ادامه می‌آید: با سلام خدمت هواداران عزیز استقلال. بنا نداشتم که در زمان کنونی صحبت کنم، اما اتفاقات چند روز گذشته و باخت ناباورانه در دیدار روز جمعه برابر نفت آبادان در حضور پرشور شما هواداران گرامی باعث شد تا در چند سطر با هواداران درد و دل کنم:

۱- قبل از هر چیز از صمیم قلبم از شما هواداران و عاشقان استقلال بابت حمایت همه جانبه شما قبل و بعد از بازى صنعت نفت در استادیوم و فضاهاى مجازى بسیار ممنونم و انرژى مثبت شما عزیزان من را براى ادامه راه مقاوم‌تر خواهد کرد. به گواه اکثر کارشناسان و همان‌گونه که شاهد بودید در دیدار برابر نفت آبادان نمایش خوبی برابر حریف خود داشتیم و موقعیت‌های زیادی را خلق کردیم، اما اشتباه بزرگ ما به لحاظ حرفه‌ای نبودن در اواخر بازى از یک سو و تصور اینکه بازی به پایان رسیده است از سوی بازیکنان از سوی دیگر باعث شد تا سه امتیاز شیرین بازی را از دست بدهیم. به هواداران قول می‌دهم به‌زودی به استقلال مورد نظر آنها تبدیل شویم و این غصه‌ها را با خلق شادی‌های زیاد فراموش خواهیم کرد. دیشب یکی از سخت‌ترین شب‌های مربیگری من بود و چون روزى خودم هوادار این تیم محبوب بودم به خوبی احساس هواداران را پس از این شکست می‌دانم، اما ایمان دارم که روزهای خوب استقلال در راه است.

۲- ابتدا لازم است که به آقای افشارزاده پس از استعفای ایشان مجدداً خسته نباشید بگویم و اعلام کنم که مدیون ایشان هستم. من هم مانند بسیاری دیگر از استقلالی‌ها حضور آقای حسنی‌خو در استقلال را یک اتفاق مثبت دیدم، زیرا ایشان برای فوتبالی‌ها فردی شناخته شده هستند که باید بابت این انتخاب به وزیر محترم و دوست‌داشتنی ورزش تبریک بگویم، اما متأسفانه پس از بازی دیشب خبر استعفا ایشان منتشر شد که باعث تأسف و ناراحتی مجموعه استقلال شد. قطعاً برنامه‌های وزیر محترم برای باشگاه استقلال و پرسپولیس مباره با فساد و توسعه و پیشرفت این دو باشگاه است و من به‌عنوان یک فوتبالی و یک سرباز استقلال بسیار علاقه‌مند بودم که تجربه کار با آقاى حسنی خو را داشته باشم، اما ایشان در یک حرکت بزرگوارانه در روزگاری که بسیاری با یک پیشنهاد به سمت مدیریت استقلال شیرجه می‌زنند و استقلال را بهترین فضا براى مطرح شدن خود می‌دانند، انصراف خود از حضور در استقلال را اعلام کرد و این تصمیم می‌تواند درسى جدید در حوزه جذاب و شیرین مدیریت ورزشى باشد. در اینجا باید بگویم ضمن احترام به تصمیم آقاى حسنی‌خو امیدوارم هیئت مدیره باشگاه استقلال و آقای وزیر استعفای ایشان را نپذیرند تا در کنار ایشان بتوانیم یک استقلال رویایی داشته باشیم. قطعا به هواداران استقلال این آرامش خاطر را می دهم که وزیر ورزش با انتخاب یک گزینه ایده ال و خوش سابقه و با تجربه مدیریت در سطوح مدیریتی مناسب و سلامت به لحاظ اخلاقى و عارى از هرگونه فضاى ناپاکى سکان هدایت استقلال را در دست خواهد گرفت تا هواداران استقلال بزرگ دغدغه فضاى مدیریتى را نداشته باشند. به امید روزهای آبی برای هواداران دوست‌داشتنی و محجوب استقلال .

برادر شما استقلالی‌ها: علیرضا منصوریان

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]