منصوریان و سوءتفاهمی که باعث شد در اهواز به او توهین کنند

۱۳۹۵-۰۵-۰۹
وبسایت رسمی برنامه نود -  علیرضا منصوریان در اهواز مدام مورد توهین قرار می گیرد.  به گزارش وب سایت نود و به نقل از خبرآنلاین، علیرضا منصوریان یک بار در تلویزیون مصاحبه کرده بود که اگر شهدا نبودند الان ایرانی ها باید به زبان عربی حرف می زدند. این حرف باعث ناراحتی عرب های جنوب کشور شده بود. مربی سابق تیم ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  علیرضا منصوریان در اهواز مدام مورد توهین قرار می گیرد. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از خبرآنلاین، علیرضا منصوریان یک بار در تلویزیون مصاحبه کرده بود که اگر شهدا نبودند الان ایرانی ها باید به زبان عربی حرف می زدند. این حرف باعث ناراحتی عرب های جنوب کشور شده بود. مربی سابق تیم نفت فصل گذشته گفت که منظورش عراقی ها بوده و حتی این دلیل را آورد که خودش بازیکن عرب زبان یعنی عیسی آل کثیر را دارد. اما باز هم این حرف ها مورد قبول قرار نگرفت و فصل پیش در اهواز ۹۰ دقیقه فحش خورد.

استقلال یکشنبه باید در اهواز به مصاف استقلال خوزستان برود و این احتمال وجود دارد که توهین ها و فحاشی ها به منصوریان ادامه داشته باشد. البته تماشاگران اهوازی فصل گذشته بابت توهین های خود محروم نشدند و این احتمال وجود دارد که اگر در بازی پیش رو هم چنین رفتاری را از خود نشان دهند، کمیته انضباطی وارد عمل شود و آنها را محروم کند.

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]