منصوریان: پله‌های ترقی را در نفت طی کردم

۱۳۹۵-۰۵-۰۳
وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری دیدار با نفت گفت: برای نفت احترام قائلم چون پله‌های ترقی را در این تیم سپری کردم. به گزارش وب سایت نود، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر نفت تهران گفت: نفت تیمی است که من خیلی به آن احترام می‌گذارم و در این تیم پله‌های ...

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری دیدار با نفت گفت: برای نفت احترام قائلم چون پله‌های ترقی را در این تیم سپری کردم.

به گزارش وب سایت نود، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر نفت تهران گفت: نفت تیمی است که من خیلی به آن احترام می‌گذارم و در این تیم پله‌های ترقی را سریع پشت سر گذاشتم. از نفت ممنون هستم. از دوستانی مثل ایرانیان و میرشیبانی تشکر می‌کنم. به این تیم مدیون هستم و تا این اوایل هم نفت در مغز من بود و احترام ویژه ای برای آنها قائل هستم.

او افزود: تلاش کردم نفت را به یک نقطه‌ای برسانم. آنها توانستند هم در کورس لیگ و هم حذفی قرار بگیرند. ما فردا اولین بازی خود را برابر آنها داریم. با تمام احترام به آنها نگاه می‌کنم ولی تلاش می‌کنیم تا به موفقیت برسیم. طرفین یکدیگر را می‌شناسند و تلاش می‌کنیم اولین برد را کسب کنیم هرچند دوست خیلی خوبم سرمربی این تیم است. علاقه ویژه ای به دایی دارم و فوتبال یک بخش کوچک از رابطه ماست.

وی درباره محرومیت تماشاگران و وضعیت حسینی دروازه بان دوم استقلال گفت: ما کاپیتان خود را فردا نداریم. به حسینی گفتم که یک آزمون بزرگ داری. به او گفتم خدا دوستش داشته که از ملوان به استقلال برگشته و یکی دوبار شانس دارد که خودش را نشان دهد. اگر بتواند از این فرصت استفاده کند نگاه مثبت ما و هواداران را دارد و می‌تواند رقیب رحمتی باشد هرچند که رحمتی برای ما یک وزنه روحی بزرگ هم هست. درباره هواداران هم باید بگویم من پیش‌بینی می‌کردم که فردا ورزشگاه برای ما پر شود ولی متولیان تصمیم گرفتند ما محروم شویم.

سرمربی استقلال ادامه داد: دنبال این هستیم که بگوییم استادیوم‌های ما پر است. این مسئله منسوخ و خنده دار است. بیایید خود را با بایرن مونیخ مقایسه کنیم که بلیت‌هایشان را از قبل فروخته‌اند اما یکباره بگویند هواداران بایرن برای فلان بازی محروم هستند. می‌دانید چه ضرری رخ می‌دهد؟ ما باید جریمه‌های بالایی را در نظر بگیریم و حداقل ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون باید یک باشگاه جریمه شود تا ادبیات مورد اشاره درست شود.

او درباره وضعیت استقلال گفت: استقلال فصل قبل را دیر تمام کرد. یک سری ملی پوش هم داشت که باید استراحت می کردند. مسیر بدنسازی ما را بدنساز جدیدمان ادامه داد و می دانم از کدام گروه بدنسازی او را آورده ام. ما سعی کردیم بدنسازی خود را کوچک کنیم تا بازیکنان سرحال بمانند. انرژی و انگیزه خوبی را در استقلال می بینم.

منصوریان درپاسخ به سوالی درباره نقل و انتقالات تیمش هم گفت: حاج صفی نیامده و شهباززاده رفته است. از تیممان راضی هستیم و سن تیم را پایین آورده ایم. دو بازیکن بالای ۳۰ سال یعنی حیدری و رحمتی را حفظ کرده ایم و به نظرم وضعیت خوبی داریم.

او درباره زوج رابسون و کنعانی زادگان در دفاع استقلال و وضعیت ITC رابسون هم گفت: تا پایان فصل هیچ زوجی را در استقلال ثابت نخواهید دید. درباره ITC باید بگویم که تا الان صادر نشده است و اگر سهل انگاری از باشگاه باشد با مسببش برخورد می‌کنم و اگر سهل انگاری از مدیر برنامه باشد برای پرداخت پولش سخت گیری می کنیم. چرا ۱۵ روز گذشته و ITC صادر نشده است؟ ما باید جوابگوی مردم باشیم.

منصوریان درباره کنعانی زادگان گفت: تا جایی که می دانم کار کنعانی زادگان حل شده است. ما حریف پرسپولیس در زمین هستیم ولی جفتمان متعلق به وزارت ورزش هستیم و در بیرون زمین باهم می‌توانیم تعامل کنیم.

وی در واکنش به سوالی مبنی بر اینکه چرا علیه برانکو صحبت کرده است، گفت: من کجا علیه او صحبت کرده‌ام؟ من کری هم نخوانده‌ام ولی از حق تیمم مثل چمن ورزشگاه دفاع می کنم. برانکو همکار بنده است و به فوتبال ایران خدمت کرده است. هیچوقت ادبیاتی علیه مربیان دیگر از سوی من نمی شنوید.

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]