من سیتی مطمئن از جذب استونز/ بونوچی گزینه آلترناتیو

۱۳۹۵-۰۵-۰۶
وبسایت رسمی برنامه نود - پپ گواردیولا از جذب استونز مطمئن است. به گزارش وبسایت نود، گاردین نوشته است، پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی از جذب استونز مطمئن است. در حالی که سیتی در فصول اخیر هزینه زیادی را برای جذب مدافعین جدید متحمل شده است، ولی پپ گواردیولا مصمم است تا خط دفاع تیمش را تقویت کند. اگرچه اورتون در حفظ استونز مصمم ...

وبسایت رسمی برنامه نود – پپ گواردیولا از جذب استونز مطمئن است.

به گزارش وبسایت نود، گاردین نوشته است، پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی از جذب استونز مطمئن است. در حالی که سیتی در فصول اخیر هزینه زیادی را برای جذب مدافعین جدید متحمل شده است، ولی پپ گواردیولا مصمم است تا خط دفاع تیمش را تقویت کند.

اگرچه اورتون در حفظ استونز مصمم است ولی به نظر می رسد با ۵۰ میلیون پوند راضی به فروش این بازیکن جوان شود. البته سیتی تمایل دارد تا برای این بازیکن ۴۰ میلیون پوند بپردازد، اما سران سیتی اطمینان دارند که می توانند با چیزی در حدود ۴۵ میلیون پوند، اورتون را راضی به فروش این مدافع ملی پوش کنند.

در گزارش گاردین آمده است، در صورتی که پپ به این نتیجه برسد که شرایط جسمانی کمپانی مناسب نیست و این بازیکن باز هم با مشکل مصدومیت دست و پنجه نرم خواهد کرد، برای جذب بونوچی وارد عمل می شود. البته بعید است با توجه به فروش پوگبا، آلگری بگذارد ستاره دیگری این تیم را ترک کند.

در این بین گفته می شود، پپ در فکر استفاده از فرناندینیو در خط دفاع است. او، فرناندینیو را بازیکنی باهوش، سرعتی و جنگنده می داند که می تواند در خط دفاع موثر واقع شود و البته بازیسازی را از عقب زمین انجام دهد.

۲۰۲۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]