مهاجری: قرعه سختی در ابتدای لیگ داشتیم

۱۳۹۵-۰۵-۱۵
وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم پدیده خراسان گفت: قرعه سختی در ابتدای لیگ داشتیم. 4 بازی هفته ما سه تای آن بیرون از مشهد است.به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، رضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار پدیده و نفت تهران گفت: در ابتدا روز خبرنگار را به شما تبریک می‌‌گویم و امیدوارم در کارتان ...

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم پدیده خراسان گفت: قرعه سختی در ابتدای لیگ داشتیم. ۴ بازی هفته ما سه تای آن بیرون از مشهد است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، رضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار پدیده و نفت تهران گفت: در ابتدا روز خبرنگار را به شما تبریک می‌‌گویم و امیدوارم در کارتان موفق باشید. من خودم از قشر خبرنگاران هستم و سختی کار شما را می‌دانم. درباره بازی هم باید بگویم ما دو بازی سخت را پشت سر گذاشتیم. و قرعه سختی در ابتدای لیگ داشتیم. ۴ بازی هفته ما سه تای آن بیرون از مشهد است و بازی بعد هم با سایپا بازی داریم اما تمهیدات لازم را اندیشیده‌ایم.

وی ادامه داد: شرایط روحی تیم ما خوب است و دو نتیجه خوب در دو هفته ابتدایی لیگ گرفتیم. البته تیم نفت هم تیم شایسته‌ای است که کادر فنی و بازیکنان خوبی دارد. درست است که این تیم از دو بازی یک امتیاز گرفته اما فوتبال خوبی بازی می‌کند و ما مقابل این تیم کار سختی خواهیم داشت اما سعی می‌کنیم با تمرکز و با دست پر زمین را ترک کنیم.

مهاجری درباره وضعیت مالکیت باشگاه پدیده هم افزود: تیم یک سالی می‌شود که از پدیده منفک شده و در بحث کلان باشگاه پدیده به استانداری و دادستانی واگذار شده است و انها هم هیات مدیره تشکیل داده‌اند. ما هم بارها جلساتی برگزار کردیم و به ما قول همه نوع همکاری داده‌اند. خوشبختانه نگاه آنها به فوتبال هزینه نیست و امیدوارم با هماهنگی کارها انجام شود.

سرمربی پدیده در مورد مشکلات مالی این باشگاه هم اظهار دشات: مشکل مالی همه جا هست البته اما درصدی از قراردادها را داده‌ایم و قبل از بازی با سایپا هم درصد دیگری می‌دهیم با این همه راه ما تا آخر فصل مشخص است و در ادامه راه به مشکل نمی‌خوریم چراکه تامین مالی صورت گرفته و مدیریت جدید تعهدات را انجام می‌دهد.

وی درباره علاقه زیاد مهرداد کفشگری به علی دایی و اینکه این موضوع در بازی فردای نفت و پدیده تاثیرگذار است یا خیر؟ اظهار داشت: اینکه یک بازیکن در این شرایط قدردان کسانی که برایش زحمت کشیده‌اند اتفاق خوبی است حتی او ۲۴ ساعت دست نگه داشت تا دایی تیم بگیرد که این اتفاق رخ نداد و با ما قرارداد بست. الان هم از او راضی هستیم و روز به روز بهتر می‌شود.

مهاجری درباره وضعیت میلاد کمندانی هم اظهار داشت: او در بازی با سپاهان از ناحیه زانو آسیب دید اما الان در حال نرم‌دوی است و فکر می‌کنم بعد از تعطیلات به ما اضافه شود.

سرمربی پدیده در خصوص اینکه در اردوی تیم ملی چند بازیکن از پدیده می‌توانند به اردو دعوت شوند، گفت: نمی‌خواهم اسم از  کسی بیاورم اما دو سه بازیکن ما خیلی خوب کار می‌کنند و امیدوارم از نگاه‌های کادر فنی تیم ملی دور نمانند. تیم ما امسال به مراتب جوان‌تر شده و این موضوع در حرکت تیمی قابل دیدن است. امیدوارم نگاه‌ها به بازیکنان به گونه‌ای باشد که بازیکنان بدانند هر ۱۶ تیم لیگ برتر به یک چشم دیده می‌شوند.

وی در پاسخ به این سوال که در بازی فردای نفت و پدیده آیا تیم مشهدی تدافعی بازی می‌کند یا تهاجمی ادامه داد: بارها گفته‌ام که هر بازی تفکرات خاص خودش را دارد. سپاهان با سه مهاجم سرعتی بازی می‌کند و باید تیم را عقب نگه داشت. این مشکل را نفت هم داشت به طوری که در دقیقه ۹ مهاجم سپاهان با دروازه‌بان نفت تک به تک شد و در دقیقه ۱۶ پنالتی گرفت. ما در هر بازی استراتژی خودمان را داریم اما فردا برای برد به زمین می‌رویم.

مهاجری در پاسخ به این سوال که آیا از بازیکنان جذب شده راضی است یا خیر؟ افزود: بازیکنانی که از قبل با ما بودند و قراردادشان تمدید شد همگی با شناخت این اتفاق افتاده و بازیکنان جدید هم به جز کمندانی که مصدوم است انتظارات را برآورده کردند و به ویژه خارجی‌ها که روز به روز بهتر خواهند شد.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]