مهدی ترابی: از باشگاه سایپا ممنونم/ هدف ما قهرمانی است

۱۳۹۵-۰۵-۰۲
وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک سایپا گفت: از باشگاه سایپا به خاطر فراهم کردن زمینه پیشرفت و شکوفایی سریع استعداد فوتبالم سپاسگزارم.به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایسنا، مهدی ترابی، در آستانه انتخاب به عنوان پدیده پانزدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر کشور اظهار کرد: خدا را شکر میکنم در باشگاه سازندهای مانند سایپا حضور دارم و از این ...

وبسایت رسمی برنامه نود – هافبک سایپا گفت: از باشگاه سایپا به خاطر فراهم کردن زمینه پیشرفت و شکوفایی سریع استعداد فوتبالم سپاسگزارم.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایسنا، مهدی ترابی، در آستانه انتخاب به عنوان پدیده پانزدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر کشور اظهار کرد: خدا را شکر میکنم در باشگاه سازندهای مانند سایپا حضور دارم و از این باشگاه بابت زمینه سازی برای پیشرفتم در فوتبال و رسیدن به تیم ملی سپاسگزارم، چرا که حضور من در میان نامزدهای انتخاب به عنوان پدیده لیگ پانزدهم به خاطر اعتماد و حمایت سایپا است.

هافبک هجومی نارنجی پوشان درخصوص میزان آمادگی خود تصریح کرد: در ابتدای فصل گذشته به خاطر بازی های تیم ملی کمتر در تمرینات آماده سازی سایپا حضور داشتم اما امسال به دلیل حضور منظم تر در تمرینات پیش فصل، آمادگی و هماهنگی بیشتری با سایر بازیکنان دارم.

ترابی در خصوص تمرینات پیش از فصل تیم سایپا خاطرنشان کرد: بعد از حضور حسین فرکی به عنوان سرمربی وآغاز دوره آمادهسازی تیم، تمرینات منظم وپرفشاری را پشت سر گذاشتیم. مخصوصا اردوی تدارکاتی گرجستان و پیروزیهای پرگل مقابل حریفان قدرتمند گرجی که تیم را به مرز آمادگی برای شروع پرقدرت لیگ شانزدهم رساند.

هافبک آینده دار سایپا در خصوص دیدار با پرسپولیس در هفته نخست لیگ شانزدهم اظهار داشت: نام بزرگ پرسپولیس برای تمامی بازیکنان تیم انگیزه مضاعف ایجاد می کند تا با درخشش در این مسابقه قدرت سایپا را نشان دهند، چرا که حسین فرکی از روز اول هدف سایپا را کسب عنوان قهرمانی اعلام کرد و همه ما هم قسم شدهایم تا برای رسیدن به این هدف بزرگ از اولین مسابقه با قدرت و فقط برای برد وارد میدان شویم.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]