مهمترین پدیده های المپیک ریو؛ از گابی گل تا پسر سیمئونه

۱۳۹۵-۰۵-۱۳
وبسایت رسمی برنامه نود - جان اوبی میکل، نیمار، رناتو آگوستو، اوریبه پرالتا و برادران بندر برخی از شناخته شده ترین فوتبالیست های حاضر در المپیک ریو هستند اما مسلما در چنین تورنمنت هایی نگاه های اصلی از جانب استعدادیاب ها و فوتبالدوستان به سمت بازیکنان آینده دار جلب می شود. به گزارش وبسایت نود، برخی از بهترین بازیکنان زیر 20 ...

وبسایت رسمی برنامه نود – جان اوبی میکل، نیمار، رناتو آگوستو، اوریبه پرالتا و برادران بندر برخی از شناخته شده ترین فوتبالیست های حاضر در المپیک ریو هستند اما مسلما در چنین تورنمنت هایی نگاه های اصلی از جانب استعدادیاب ها و فوتبالدوستان به سمت بازیکنان آینده دار جلب می شود.

به گزارش وبسایت نود، برخی از بهترین بازیکنان زیر ۲۰ سال جهان از هفته آینده مسابقات خود در المپیک ریو را آغاز خواهند کرد که ده تا از مهمترین استعدادهای حاضر در مسابقات را با هم مرور می کنیم.

گابریل باربوسا، سانتوس، ۱۹ ساله
این بازیکن که در برزیل با لقب ” گابی گول” شناخته می شود یکی از جواهرات فوتبال برزیل است. بازیکن سانتوس که می تواند در تمامی پس های هجومی بازی کند پیشنهاداتی از باشگاه های مختلف نظیر بارسلونا و پاریسن ژرمن دارد. ترانسفرمارکت قیمت وی را ۱۵ میلیون یورو تعیین کرده است.

گابریل ژسوس، پالمیراس، ۱۹ ساله
مهاجم برزیلی که مورد نظر رئال مادرید، بارسلونا، یونایتد، بایرن و پاریسن ژرمن داشت به زودی به منچسترسیتی ملحق می شود. گواردیولا نگران بود که درخشش وی در سیتی قیمتش را افزایش بدهد و به همین خاطر با رقمی در حدود ۳۲ میلیون یورو کار خرید مهاجم پالمیراس را قطعی کرده و خرید این انتقال به زودی رسمی می شود.

مهمترین پدیده های المپیک ریو؛ از گابی گل تا پسر سیمئونه

لوان، گرمیو، ۲۳ ساله
بازیکنی که در برزیل لقب “لوانل مسی” را از آن خود کرده است می تواند در تمامی پست های هجومی بازی کند و باشگاه های مختلف فوتبال اسپانیا شرایطش را زیر نظر دارند. ترانسفرمارکت قیمت وی را شش میلیون یورو تعیین کرده است.

جیووانی لوسلسو، ۲۰ ساله، توافق با پاریسن ژرمن تا ۲۰۱۷
این بازیکن چپ پا و تکنیکی است و شبیه بسیاری از بازیکنان با استعداد فوتبال آرژانتین است. پاریسن ژرمن کار انتقال وی را با ۱۶ میلیون یورو نهایی کرده و با قراردادی پنج ساله از سال ۲۰۱۷ به مدافع عنوان قهرمانی لیگ فرانسه ملحق می شود .

جیووانی سیمئونه، بانفیلد، ۲۰ ساله
پسر سیمئونه که در آکادمی ریورپلاته رشد کرده در حال حاضر در باشگاه بانفیلد توپ می زند اما مذاکراتی جدی با باشگاه جنوا ایتالیا داشته است. این مهاجم که آمار گلزنی بالایی دارد در سالهای اخیر پیرامون تیم پدرش یعنی اتلتیکو مطرح شده است. قیمت وی چیزی در حدود هشت میلیون یوروست. او پاسپورت اسپانیایی هم دارد.

مهمترین پدیده های المپیک ریو؛ از گابی گل تا پسر سیمئونه

امانوئل مامانا، لیون، ۲۰ ساله
این بازیکن آرژانتینی که در سالهای اخیر نامش پیرامون باشگاه های مختلف اروپایی مطرح شده بود در این تابستان به لیون ملحق شد. مامانا در تیم ملی آرژانتین در مسابقات ریو فیکس خواهد بود

مارلوس مورنو، اتلتیکو ناسیونال، ۱۹ ساله
پدیده فوتبال کلمبیا پس از قهرمانی در مسابقات لیبرتادورس در یک قدمی پیوستن به سیتی قرار دارد. گواردیولا می خواهد پس از خرید این ستاره او را یک فصل به دپورتیوو لاکرونیا قرض بدهد

مهمترین پدیده های المپیک ریو؛ از گابی گل تا پسر سیمئونه

سباستین پرز، اتلتیکو ناسیونال، ۲۳ ساله
پدیده دیگر فوتبال کلمبیا در خط هافبک بازی می کند و تکنیک و سبک بی نظری دارد. در مسابقات کوپا آمه ریکا شایعه شده بود که استعدادیابان بارسا شرایطش را دنبال م یکنند اما در حال حاضر سویا جدی ترین مشتری اوست. قیمتش در حدود شش میلیون یورو خواهد بود

هروینگ لوزانو، پاچوکا، ۲۰ ساله
پدیده فوتبال مکزیک در مسابقات کوپا آمه ریکا عملکرد درخشانی داشت تا شایعاتی در مورد تمایل یونایتد به خرید وی مطرح شود. رقم فسخ قرارداد وی ۲۰ میلیون یوروست.

آلبرت الیس، المپیا، ۲۰ ساله
مهاجم هندوراسی آقای گل منطقه کونکاکاف در مرحله راهیابی به یورو بود که در بازی دوستانه تیم زیر ۲۳ سال هندوراس مقابل دانمارک هم دو گل زد. بروژ بلژیک جدی ترین مشتری اوست.

۱۱۴۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]