مورینیو: قطعاً یک بازیکن دیگر جذب خواهیم کرد

۱۳۹۵-۰۵-۱۴
وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی پرتغالی منچستر یونایتد اعلام کرد تا پیش از پایان فصل نقل و انتقالات تابستانی حتماً یک بازیکن دیگر جذب خواهند کرد. به گزارش وب سایت رسمی نود، ژوزه مورینیو که انرژی بسیار زیادی در فصل نقل و انتقالات برای جذب پوگبا صرف کرده اما هنوز به نتیجه ای نرسیده اند، روز گذشته اعلام کرد تا پیش ...

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی پرتغالی منچستر یونایتد اعلام کرد تا پیش از پایان فصل نقل و انتقالات تابستانی حتماً یک بازیکن دیگر جذب خواهند کرد.

به گزارش وب سایت رسمی نود، ژوزه مورینیو که انرژی بسیار زیادی در فصل نقل و انتقالات برای جذب پوگبا صرف کرده اما هنوز به نتیجه ای نرسیده اند، روز گذشته اعلام کرد تا پیش از پایان مهلت نقل و انتقالات قطعاً یک بازیکن دیگر به جمع بازیکنان منچستر اضافه خواهند کرد، و حتی احتمال می رود که این بازیکن خود پل پوگبا باشد.

ژوزه مورینیو در مصاحبه ای که روز چهارشنبه با BT اسپورت انجام داد، از ذکر نام بازیکن یا بازیکنان مورد نظر خودداری کرده و گفت: قطعاً یک بازیکن دیگر را جذب خواهیم کرد؛ اما نمی خواهم در مورد پوگبا صحبت کنم چون او بازیکن یوونتوس است. همانگونه که دوست ندارم دیگر باشگاهها در مورد بازیکنان من حرف بزنند، پس خود من هم در مورد بازیکنان سایر تیمها هیچ حرفی نمی زنم. هدفی که اکنون دنبال می کنیم اینست که تا ۳۱ آگوست یک بازیکن دیگر را به جمع خود اضافه کنیم و فکر می کنم برای انجام این کار زمان کافی در اختیار داریم. البته قصد داریم کار انتقال آخرین بازیکن خود را تا پیش از شروع لیگ برتر انگلیس قطعی و نهایی کنیم.

 

۲۰۸۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]