مونتلا: خوشحالم که به من اسلحه مخفی می گویند!

۱۳۹۵-۰۵-۱۴
وبسایت رسمی برنامه نود - با وجود شکست 3-1 میلان برابر چلسی، وینچنزو مونتلا، مربی میلان از این بازی به عنوان بهترین بازی پیش فصل میلان نام برد. به گزارش وبسایت رسمی برنامه نود، روسونری در آخرین دیدار خود در سری مسابقات دوستانه جام قهرمانی باشگاه‌های جهان شکست خورد. این در حالی بود که با وجود تعویض‌های نیمه دوم هم این تیم، ...

وبسایت رسمی برنامه نود – با وجود شکست ۳-۱ میلان برابر چلسی، وینچنزو مونتلا، مربی میلان از این بازی به عنوان بهترین بازی پیش فصل میلان نام برد.

به گزارش وبسایت رسمی برنامه نود، روسونری در آخرین دیدار خود در سری مسابقات دوستانه جام قهرمانی باشگاه‌های جهان شکست خورد. این در حالی بود که با وجود تعویض‌های نیمه دوم هم این تیم، در سطح آبی‌های لندن نبود. سرمربی میلان در این باره گفت: “در برابر تیمی با کیفیت فوق العاده، این بهترین نمایش ما در رقابت‌های پیش فصل بود.”

مونتلا با بیان این جمله ادامه داد: “ما بازی را کنترل کردیم و موقعیت‌های زیادی خلق کردیم،  4 یا ۵ موقعیت خوب گلزنی داشتیم که از آنها استفاده نکردیم. از نمایش بازیکنانم بسیار راضی هستم، هرچند نتیجه به دست آمده نا امید کننده است، اما اعتقاد دارم که این ناراحتی فردا از بین خواهد رفت و تنها عملکرد خوب ما به یاد خواهد ماند. ما موقعیت‌های زیادی خلق کردیم و خودمان را به حریف تحمیل کردیم. تا دقیقه ۷۰ تفاوتی بین دو تیم ندیدم. در حقیقت به نظرم میلان بازی بهتری ارائه داد.”

بازیکن سال های نه چندان دور ایتالیا ادامه داد: “نباید فراموش کنیم که در برابر تیمی پر قدرت با مربی ای فوق العاده قرار گرفتیم. مربی که می‌داند چگونه اندیشه‌هایش را به بازیکنانش منتقل کند. همینطور چلسی بازیکنان قدرتمندی در ترکیب خود دارد. آنها در نیمه دوم به هازارد، کانته، کوادرادو، ایوانوویچ، اسکار، باتشوایی بازی دادند. کونته گروه فوق العاده ای در اختیار دارد، ولی ما در حال پیشرفت هستیم پس بنابراین از نمایشمان راضی هستم. از شنیدن این نکته که مردم من را به عنوان اسلحه مخفی میلان می شناسند بسیار خوشحال هستم اما دوست ندارم درباره خودم صحبت کنم”

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]