نانی: پوگبا برای هر تیمی، یک خرید فوق العاده است؛ مورینیو تیم بهتری خواهد ساخت

۱۳۹۵-۰۵-۱۶
وبسایت رسمی برنامه نود - نانی، همبازی سابق پوگبا عنوان کرد که این بازیکن در صورت بازگشت به منچستر یونایتد، خواهد درخشید. به گزارش وبسایت نود، مذاکرات منچستر یونایتد و یوونتوس برای انتقال پول پوگبا به تیم انگلیسی با رقمی حدود 100 میلیون پوند همچنان در جریان است و این در حالیست که بنا به گزارش اسکای اسپورتس، مربی پرتغالی شیاطین سرخ ...

وبسایت رسمی برنامه نود – نانی، همبازی سابق پوگبا عنوان کرد که این بازیکن در صورت بازگشت به منچستر یونایتد، خواهد درخشید.

به گزارش وبسایت نود، مذاکرات منچستر یونایتد و یوونتوس برای انتقال پول پوگبا به تیم انگلیسی با رقمی حدود ۱۰۰ میلیون پوند همچنان در جریان است و این در حالیست که بنا به گزارش اسکای اسپورتس، مربی پرتغالی شیاطین سرخ در کنفرانس خبری خود خواستار خرید بازیکنان مد نظرش تا قبل از شروع لیگ برتر شده است.

نانی، همبازی سابق پوگبا در یونایتد معتقد است قیمت بازیکنان فوتبال تفاوت زیادی با گذشته دارد هرچند که به گفته وی، در صورتیکه یونایتد موفق به خرید پوگبا گردد، در آینده سود فراوانی از این انتقال خواهد داشت. او در ادامه افزود:

بدون شک پوگبا بازیکن بسیار ارزشمندی ست، دوست ندارم درباره قیمت بازیکنان نظر بدهم اما هر تیمی که موفق به خرید پوگبا شود، خرید فوق العده‌ای داشته است.

نانی که پس از ۸ سال حضور نسبتا موفق در منچستر یونایتد، سال ۲۰۱۵ این تیم را به مقصد فنرباحچه ترک کرده بود، بعد از قهرمانی با تیم ملی کشورش در یورو ۲۰۱۶، به والنسیای اسپانیا پیوست. همچنین این بازیکن پرتغالی معتقد است پس از اخراج لوئیز فن خال، هموطنش ژوزه مورینیو، توانایی بازگرداندن این تیم به دوران پر فروغ گذشته خود را دارد و اضافه کرد: 

از مدت ها پیش ژوزه از علاقه اش برای مربیگری در منچستر یونایتد صحبت کرده بود و همه ما احتمال می‌دادیم که روزی این اتفاق صورت بگیرد. ژوزه مربی جاه طلبی‌ست و حالا که به آرزوی خود رسیده، مطمئنا تیمی چند برابر بهتر از فصل‌های گذشته خواهد ساخت تا به قهرمانی‌های متعدد برسد.

۱۸۹۹

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]