ناپولی سخت به دنبال یافتن جانشین هیگواین

۱۳۹۵-۰۵-۰۶
وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه ناپولی ایتالیا سخت به دنبال یافتن جانشینی برای گونزالو هیگواین مهاجم  سابق خود می باشد. به گزارش وب سایت نود، پس از انتقال هیگواین به یوونتوس، تیم ناپولی در نظر دارد تا از بین دو مهاجم لهستانی و ایتالیایی یکی را به ترکیب فصل جدید خود اضافه کند. ناپولی اکنون با کمبود مهاجم در ترکیب ...

وبسایت رسمی برنامه نود – باشگاه ناپولی ایتالیا سخت به دنبال یافتن جانشینی برای گونزالو هیگواین مهاجم  سابق خود می باشد.

به گزارش وب سایت نود، پس از انتقال هیگواین به یوونتوس، تیم ناپولی در نظر دارد تا از بین دو مهاجم لهستانی و ایتالیایی یکی را به ترکیب فصل جدید خود اضافه کند. ناپولی اکنون با کمبود مهاجم در ترکیب فصل جدید خود روبروست و سخت به دنبال جذب آرکادیوس میلیک بازیکن آژاکس یا مائورو ایکاردی بازیکن اینتر میلان است.

میلیک مهاجم لهستانی تیم آژاکس در فصل گذشته در ۳۱ بازی ۲۱ گل به ثمر رساند و به گفته مسئولان این تیم هلندی، دو باشگاه به طور جدی خواهان این مهاجم ۲۲ ساله هستند. مارک اورمارس مدیر ورزشی باشگاه آژاکس اعلام کرد که از تمایل تیم ایتالیایی برای جذب میلیک اطلاع داریم اما آنها اگر می خواهند به هدف خود برسند باید ۳۵ میلیون یورو بپردازند، اما تا کنون هیچ توافقی در این زمینه انجام نشده چون تیم ایتالیایی نمی خواهد چنین مبلغی را پرداخت کند.

از سوی دیگر، مسئولان ناپولی پیشنهاد دیگری برای خرید مائورو ایکاردی مهاجم تیم اینتر ارائه کرده و خواهان جذب وی شده اند؛ مسئولان اینتر در این باره اظهار داشته اند که هیچ تمایلی برای فروش این بازیکن ندارند.

یکی از مقامات باشگاه اینتر در گفتگو با شبکه تلویزیونی باشگاه اینتر گفت: سال گذشته قرارداد این بازیکن را تمدید کردیم؛ ما مثل یک خانواده هستیم و اگر مسئله بین ما وجود داشته باشد ابتدا آن را بین خودمان مطرح می کنیم، اما تاکنون هیچ مسئله ای در این زمینه از سوی ایکاردی مطرح نشده و این یعنی اینکه این بازیکن به هیچ وجه قصد ترک اینتر را ندارد. اگر خود بازیکن قصد ترک باشگاه را داشت مسئله فرق می کرد، اما وقتی ایکاردی هم مایل به ماندن در جمع ماست، پس دیگر جایی برای بحث در این زمینه باقی نمی ماند.

 

۲۰۸۱

 

 

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]