نجمه خدمتی: توقع مدال استرسم را بالا برد

۱۳۹۵-۰۵-۱۶
وبسایت رسمی برنامه نود - بانوی تیرانداز ایران می گوید که از نحوه عملکردش و کسب عنوان یازدهمی در رقابت‌های تفنگ بادی 10 متر المپیک راضی نیست.به گزارش وبسایت نود ،نجمه خدمتی بعد از عنوان یازدهمی در رقابت های تفنگ بادی ده متر المپیک در خصوص این مقام در جمع خبرنگاران گفت: از همان اول استرس داشتم، در بازی‌های آسیایی مدال ...

وبسایت رسمی برنامه نود – بانوی تیرانداز ایران می گوید که از نحوه عملکردش و کسب عنوان یازدهمی در رقابت‌های تفنگ بادی ۱۰ متر المپیک راضی نیست.

به گزارش وبسایت نود ،نجمه خدمتی بعد از عنوان یازدهمی در رقابت های تفنگ بادی ده متر المپیک در خصوص این مقام در جمع خبرنگاران گفت: از همان اول استرس داشتم، در بازی‌های آسیایی مدال گرفتم و از همان موقع روی من فشار بود. چیزی که تصور می‌کردم با نتیجه‌ای که به دست آوردم خیلی تفاوت دارد، اصلاً خوب نبودم و از نتیجه خودم راضی نیستم.

وی در ادامه افزود: این انتظار از بانوان به وجود آمده که می‌توانند به مدال برسند و خیلی‌ها گفتند در روز نخست مدال داریم. این مسئله استرس زیادی را به من تحمیل کرد. تمام تمرکزم روی این ماده بود چون بیشتر مدال ها را در این ماده کسب کردم. با این حال خوش حال هستم که الهه احمدی به فینال رسیده است.

خدمتی  خاطرنشان کرد: با این حال ۴ روز دیگر مسابقه تفنگ ۳ وضعیت دارم و امیدوارم که با آرامش بیشتری تیر بزنم و بتوانم بهتر از این ظاهر شوم.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]