نوروزی: امیدوارم آمار گل‌هایم به استقلال دو رقمی شود

۱۳۹۵-۰۵-۱۳
وبسایت رسمی برنامه نود -  مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان ابراز امیدواری کرد که در بازی روز جمعه زردپوشان مقابل استقلال تعداد گل‌هایش به این تیم دورقمی شود.  به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، رضا نوروزی در خصوص شرایط صنعت نفت و عملکرد این تیم در دو بازی ابتدایی لیگ گفت: وضعیت تیم ما خوب است. ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان ابراز امیدواری کرد که در بازی روز جمعه زردپوشان مقابل استقلال تعداد گل‌هایش به این تیم دورقمی شود. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، رضا نوروزی در خصوص شرایط صنعت نفت و عملکرد این تیم در دو بازی ابتدایی لیگ گفت: وضعیت تیم ما خوب است. در بازی اول در زمین صبا یک مساوی گرفتیم و در بازی دوم هم مقابل تیم پرقدرت تراکتورسازی به یک امتیاز رسیدیم. تراکتوری‌ها در زمین ما نمایش خوبی داشتند و بهتر از ما بازی کردند، ولی به‌هر حال گرفتن یک امتیاز از تراکتورسازی بد نبود. شک نکنید آنها با این قدرتی که دارند مدعی جدی قهرمانی خواهند بود.

وی با اشاره به بازی روز جمعه تیمش مقابل استقلال عنوان کرد: بازی سختی است، ولی بازیکنان ما انگیزه زیادی برای بازی دارند. برخی از بازیکنان ما برای اولین بار است که در ورزشگاه آزادی بازی می‌کنند و این کار ما را سخت می‌کند. البته من معتقدم با همدلی و دوندگی زیاد می‌توانیم از این بازی امتیاز بگیریم. شاید خیلی‌ها شانس زیادی برای ما قائل نباشند، اما قطعاً جمعه شب برای امتیاز گرفتن بازی خواهیم کرد.

مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در مورد آمار گل‌هایی که در این چند سال به استقلال و سیدمهدی رحمتی زده است، اظهار داشت: به رحمتی زیاد گل زده‌ام، ولی تعداد گل‌هایم به استقلال ۹ گل است. امیدوارم در بازی روز جمعه، تعداد گل‌هایم مقابل استقلال دورقمی شود.

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]