نوروزی: زیرچشمی دیدم که رحمتی روی زمین خوابیده است

۱۳۹۵-۰۵-۱۶
وبسایت رسمی برنامه نود -  مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از اینکه در گلزنی به تیم استقلال نامش کنار نفراتی چون مرحوم همایون بهزدای قرار گرفته است، ابراز خوشحالی کرد.  به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، رضا نوروزی در خصوص پیروزی صنعت نفت مقابل استقلال که یکی از دو گل تیمش را هم خودش به‌ثمر رساند، ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از اینکه در گلزنی به تیم استقلال نامش کنار نفراتی چون مرحوم همایون بهزدای قرار گرفته است، ابراز خوشحالی کرد. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، رضا نوروزی در خصوص پیروزی صنعت نفت مقابل استقلال که یکی از دو گل تیمش را هم خودش به‌ثمر رساند، گفت: این برد بزرگ را به مردم خوزستان و هواداران متعصب صنعت نفت تبریک می‌گویم. ما کار بزرگی انجام دادیم و یکی از مدعیان جدی را بردیم و امیدوارم این روند را در بازی‌های آینده هم ادامه دهیم. هواداران فوتبال در آبادان به صنعت نفت دلخوش هستند و خوشحالم که آنها را جمعه شب خوشحال کردیم.

وی در مورد اینکه آیا از رفتن به زمین در شش دقیقه پایانی ناراحت نبود، تأکید کرد: طبیعی است که ناراحت بودم و انتظار داشتم بیشتر بازی کنم. الان دوست ندارم در مورد این مسائل حرف بزنم، اما ناراحت بودم و این ناراحتی را سر استقلال خالی کردم که برایم خوشحال‌کننده بود.

مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت درباره صحنه گل اول صنعت نفت و ضربه چیپی که به سید مهدی رحمتی زد، اظهار داشت: چند سال پیش هم به استقلال چیپ زدم که آن زمان گلر این تیم محمد محمدی بود. من زیر چشمی دیدم که رحمتی روی زمین خوابیده است و با اینکه سرم پایین بود می‌دانستم که باید چیپ بزنم و خوشبختانه این توپ تبدیل به گل شد.

نوروزی با اشاره به دهمین گلی که در دوران بازیگری‌اش به استقلال زد، گفت: من آمار دقیقی ندارم که مرحوم بهزادی چند گل به استقلال زده و فقط شنیده‌ام که او هم ۱۰ گل زده است. با این حال خوشحالم که نامم در کنار اسطوره‌ای مثل مرحوم بهزادی قرار گرفته است.

وی در خاتمه تصریح کرد: برای هواداران صنعت نفت خیلی خوشحالم، چون آنها تیم‌شان را عاشقانه دوست دارند. من از بچگی جداً صنعت نفت را هم دوست داشتم و همیشه آرزو می‌کردم یک روز در این تیم بازی کنم. شما در فوتبال خوزستان هیچ طرفدار فوتبالی را پیدا نمی‌کنید که صنعت نفت را دوست نداشته باشد. حتی فوتبالیست‌هایی که در تیم‌های دیگر هم بازی می‌کنند، این تیم را دوست دارند.

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]