نویر: فصل هیجان انگیزی در پیش خواهیم داشت

۱۳۹۵-۰۵-۱۶
وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه بان شماره یک بایرن مونیخ پس از بازگشت از تعطیلات تابستانی و آغاز تمرینات پیش فصل خود، انتظار فصلی هیجان انگیز تحت هدایت سرمربی جدید تیم خود می کشد. بایرن مونیخ فصل گذشته و در آخرین فصل حضور پپ گورادیولا بر روی نیمکت مربیگری این تیم موفق شد برای اولین بار در تاریخ بوندسلیگا برای چهار ...

وبسایت رسمی برنامه نود – دروازه بان شماره یک بایرن مونیخ پس از بازگشت از تعطیلات تابستانی و آغاز تمرینات پیش فصل خود، انتظار فصلی هیجان انگیز تحت هدایت سرمربی جدید تیم خود می کشد.

بایرن مونیخ فصل گذشته و در آخرین فصل حضور پپ گورادیولا بر روی نیمکت مربیگری این تیم موفق شد برای اولین بار در تاریخ بوندسلیگا برای چهار بار پیاپی قهرمان آلمان شود. حال پس از جدایی مربی اسپانیایی و روی کار آمدن کارلو آنچلوتی به عنوان سرمربی جدید این تیم، مانوئل نویر، سنگربان شماره یک بایرن و تیم ملی آلمان فصلی پر از هیجان رو پیش روی خود می بیند.

به گزارش وب سایت fourfourtwo و به نقل از کیکر آلمان، نویر گفت:

سال جالبی انتظار ما را می کشد و برای ایده های جدید کارلو آنچلوتی هیجان زده هستم. ما می خواهیم باز هم پیشرفت کنیم. بروسیا دورتموند همچنان اصلی ترین حرف ما خواهد بود، فصل هیجان انگیزی خواهد بود.

بوندسلیگا ۲۰ روز دیگر با دیدار تیم های بایرن مونیخ و وردربرمن به صورت رسمی آغاز خواهد شد.

۱۷۲۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]