نکونام: هیچ صحبتی با کی‌روش و فدراسیون فوتبال نداشته‌ام/ می‌خواهم به فوتبالم ادامه دهم

۱۳۹۵-۰۵-۱۴
وبسایت رسمی برنامه نود - کاپیتان سابق فوتبال ایران می‌گوید، در روزهای گذشته هیچ صحبتی برای حضور در کادرفنی تیم ملی با کارلوس کی‌روش و حتی فدراسیون فوتبال نداشته است و قصد دارد به فوتبالش ادامه دهد. به گزارش وبسایت نود، جواد نکونام درباره خبری که پیش‌تر درباره احتمال حضورش روی نیمکت تیم ملی در رسانه ها منتشر شده، اظهار کرد: ...

وبسایت رسمی برنامه نود – کاپیتان سابق فوتبال ایران می‌گوید، در روزهای گذشته هیچ صحبتی برای حضور در کادرفنی تیم ملی با کارلوس کی‌روش و حتی فدراسیون فوتبال نداشته است و قصد دارد به فوتبالش ادامه دهد.

به گزارش وبسایت نود، جواد نکونام درباره خبری که پیش‌تر درباره احتمال حضورش روی نیمکت تیم ملی در رسانه ها منتشر شده، اظهار کرد: واقعیت این است که من نمی‌دانم این خبر چطور بیرون آمده است. نه کسی با من صحبت کرده بود و نه من به کسی گفته بودم که  قرار است سرمربی تیم ملی شوم.

او اضافه کرد: اولین کسی که باید درباره حضور در تیم ملی با او صحبت کنم، سرمربی تیم ملی است و بعد از آن هم باید با فدراسیون صحبت کنم.

کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال با اشاره به صحبت‌هایی که در گذشته با کی‌روش برای حضور در کادرفنی تیم ملی داشت، افزود: کی‌روش پارسال گفت که من را می خواهد. با هم صحبت کردیم و در نهایت خود او هم با توجه به شرایطم گفت بهتر است که همچنان بازی کردن را ادامه دهم. معلوم نیست خبر مربیگری من در تیم ملی را چه کسی  بیرون داده است.

نکونام خاطرنشان کرد: در دو روز گذشته با یکی از این تیم‌ها صحبت کرده‌ام  و وضعیتم مشخص خواهد شد. واقعیت این است که نه من و نه سرمربی تیم ملی از این خبر اطلاع نداریم.

او گفت: واقعیت این است که وقتی در قطر می‌توانم بازی کنم پس شرایط بازی در لیگ ایران را هم دارم. در قطر بهترین‌های اروپا بازی می‌کنند. پارسال که قطری‌ها من را جذب کردند، شرایطم آن جا خوب بود. قطعا در ایران موفق می شوم.

رکورد دار بازی ملی تاریخ فوتبال ایران ادامه داد: خیلی از بازیکنان ایرانی می خواستند در قطر بازی کنند اما کسی نتوانست. خودم در آنجا هستم و می‌دانم چقدر سخت است. یکی از مشکلات قطری‌ها این است که با ایران هم‌گروه هستند و نمی‌خواهند ایرانی‌ها اخبار تیم ملی قطر را داشته باشند. از طرفی آن‌ها ستاره‌های تیم ملی را می‌خواهند. هر کسی هم که در قطر بازی می کند، خیلی خوب هست.

نکونام در حالی این صحبت ها را مطرح کرده که با حضور در مرکز نگهداری کودکان معمول و انتشار بیانیه رسما خداحافظی خودش را اعلام کرده بود.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]