نگاهی نزدیک به کاور S View ایستاده و باتری پک گلکسی نوت ۷

۱۳۹۵-۰۵-۱۳
ساعتی قبل تجهیزات جانبی اصلی معرفی شده همراه با گلکسی نوت 7 را به اجمال معرفی کردیم. این بار قصد داریم نگاهی ویژه به دو مورد از این لوازم، یعنی کاور S View ایستاده و باتری پک داشته باشیم. کاورهای S View قبلی سامسونگ، معمولاً ویژگی خاصی نداشته و صرفاً قسمتی شفاف روی درب آن تعبیه می شد تا بتوان اعلان ...

ساعتی قبل تجهیزات جانبی اصلی معرفی شده همراه با گلکسی نوت ۷ را به اجمال معرفی کردیم. این بار قصد داریم نگاهی ویژه به دو مورد از این لوازم، یعنی کاور S View ایستاده و باتری پک داشته باشیم.

کاورهای S View قبلی سامسونگ، معمولاً ویژگی خاصی نداشته و صرفاً قسمتی شفاف روی درب آن تعبیه می شد تا بتوان اعلان های خاص را از طریق آن ملاحظه کرد، اما با ارتقاء این کاور در نوت ۷ می توان موبایل را در وضعیت ها و زوایای مختلف قرار داده و به راحتی به تماشای فیلم، انجام بازی یا دیگر فعالیت های خاص پرداخت.

در مورد پک باتری که نام بامسمای Backpack برایش انتخاب شده نیز می توان گفت طراحی خوبی دارد. این قاب پشتی ظرفیت باتری ۳۱۰۰ میلی آمپر ساعت را به فبلت جدید سامسونگ اضافه می کند، یعنی در واقع می تواند باتری ۳۵۰۰ میلی آمپری گلکسی نوت ۷ را از صفر تا حدود ۷۵-۷۰ درصد شارژ نماید. با استفاده از این پک باتری، اگرچه ضخامت موبایل اندکی اضافه می شود، اما مدت ها از شارژ مجدد باتری بی نیاز خواهید بود.

در ادامه از شما دعوت می کنیم تصاویر مربوط به این دو ابزار جانبی را مشاهده نمایید:

نگاهی نزدیک به کاور S View ایستاده و باتری پک گلکسی نوت 7 نگاهی نزدیک به کاور S View ایستاده و باتری پک گلکسی نوت 7 نگاهی نزدیک به کاور S View ایستاده و باتری پک گلکسی نوت 7 نگاهی نزدیک به کاور S View ایستاده و باتری پک گلکسی نوت 7 نگاهی نزدیک به کاور S View ایستاده و باتری پک گلکسی نوت 7 نگاهی نزدیک به کاور S View ایستاده و باتری پک گلکسی نوت 7 نگاهی نزدیک به کاور S View ایستاده و باتری پک گلکسی نوت 7 نگاهی نزدیک به کاور S View ایستاده و باتری پک گلکسی نوت 7 نگاهی نزدیک به کاور S View ایستاده و باتری پک گلکسی نوت 7 نگاهی نزدیک به کاور S View ایستاده و باتری پک گلکسی نوت 7 نگاهی نزدیک به کاور S View ایستاده و باتری پک گلکسی نوت 7 نگاهی نزدیک به کاور S View ایستاده و باتری پک گلکسی نوت 7 نگاهی نزدیک به کاور S View ایستاده و باتری پک گلکسی نوت 7نگاهی نزدیک به کاور S View ایستاده و باتری پک گلکسی نوت 7

The post نگاهی نزدیک به کاور S View ایستاده و باتری پک گلکسی نوت ۷ appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]