نیمار: تساوی مقابل آفریقای جنوبی مثل شکست است

۱۳۹۵-۰۵-۱۵
وبسایت رسمی برنامه نود - به دنبال تساوی 0-0 برزیل مقابل آفریقای جنوبی در اولین بازی المپیک ریو 2016، نیمار معتقد است که این نتیجه مثل یک شکست است. به گزارش وب سایت نود، در تابستان امسال فشار و انتظارات نسبت به سلسائو اوج گرفته و مردم این کشور امیدوار به کسب مدال طلا از سوی این تیم هستند. بعد از نایب ...

وبسایت رسمی برنامه نود – به دنبال تساوی ۰-۰ برزیل مقابل آفریقای جنوبی در اولین بازی المپیک ریو ۲۰۱۶، نیمار معتقد است که این نتیجه مثل یک شکست است.

به گزارش وب سایت نود، در تابستان امسال فشار و انتظارات نسبت به سلسائو اوج گرفته و مردم این کشور امیدوار به کسب مدال طلا از سوی این تیم هستند. بعد از نایب قهرمانی در المپیک ۲۰۱۲ لندن، نیمار امیدوار است که این تیم یک گام دیگر به سمت جلو بردارد. وی در این رابطه گفت:

برای ما این تساوی، حس شکست می دهد. ما از مسئولیت های خود آگاهیم، و باید برنده مدال طلایی شویم که رسیدن به آن آسان نیست. اولین بازی همیشه سخت ترین است چون استرس بالاست و ما گرفتار آن شدیم. ما باید برای کسب پیروزی تلاش کنیم، اما حفظ آرامش و ارائه عملکردی خوب مقابل عراق هم مهم است.

روز یکشنبه، برزیل مقابل عراق به میدان خواهد رفت و این در حالی است که نماینده آسیا در نخستین دیدار خود مقابل دانمارک به تساوی ۰-۰ دست یافته است.

۱۷۷۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]