هافبک سابق بارسلونا آماده هدایت اینتر می شود؟

۱۳۹۵-۰۵-۰۴
وبسایت رسمی برنامه نود - با بالا گرفتن شایعات پیرامون جدا شدن احتمالی روبرتو مانچینی از سمت مربیگری اینتر ایتالیا، گمانه زنی ها برای یافتن جانیشن وی آغاز شده است. به گزارش وبسایت نود، پس از شکست سه بر یک اینتر در دیداری دوستانه برابر پاریسن ژرمن شایعه جدایی روبرتو مانجینی از نراتزوری شدت یافته است. این سرمربی ایتالیایی پس از بازی ...

وبسایت رسمی برنامه نود – با بالا گرفتن شایعات پیرامون جدا شدن احتمالی روبرتو مانچینی از سمت مربیگری اینتر ایتالیا، گمانه زنی ها برای یافتن جانیشن وی آغاز شده است.

به گزارش وبسایت نود، پس از شکست سه بر یک اینتر در دیداری دوستانه برابر پاریسن ژرمن شایعه جدایی روبرتو مانجینی از نراتزوری شدت یافته است. این سرمربی ایتالیایی پس از بازی به خبرنگاران گفت:« نسبت به دو روز گذشته چیزی تغییر نکرده است و شرایط عادی است. باید ببینیم در روز های آینده چه پیش خواهد آمد. در دیدار من و اریک (اریک توهیر مالک باشگاه اینتر) هم صحبتی مرتبط با موضوع مورد بحث مطرح نشد.»

با این وجود و به خصوص پس از اتمام همکاری با آژاکس، رسانه ها از فرانک دی بوئر به عنوان جانشین روبرتو مانچینی یاد می کنند. گوئیدو آلببرز، مدیر برنامه ای دی بوئر در این خصوص در گفت و گو با وتبال اینترنشنال گفت:« پیشنهادی از طرف باشگاه اینتر هنوز به دست ما نرسیده است. اینتر باشگاه بزرگی است ولی ما فعلا منتظر هستیم، در حال حاضر دور و بر فرانک ساکت و خلوت است.»

۱۷۲۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]