هت تریک بازگشت ایرانی ها از اروپا، دیناموزاگرب هم علی کریمی را پس فرستاد!

۱۳۹۵-۰۵-۱۱
وبسایت رسمی برنامه نود - علی کریمی بازیکن فصل قبل تیم فوتبال سپاهان در آستانه جدایی از باشگاه دیناموزاگرب کرواسی قرار گرفته است. به گزارش سایت نود، علی کریمی که این فصل از سپاهان به کرواسی رفت و شاگرد کرانچار در دیناموزاگرب شد ممکن است خیلی زود قراردادش را فسخ کند و به ایران بازگردد. ظاهرا اين باشگاه قرار بود مبلغ 300 هزار ...

وبسایت رسمی برنامه نود – علی کریمی بازیکن فصل قبل تیم فوتبال سپاهان در آستانه جدایی از باشگاه دیناموزاگرب کرواسی قرار گرفته است.

به گزارش سایت نود، علی کریمی که این فصل از سپاهان به کرواسی رفت و شاگرد کرانچار در دیناموزاگرب شد ممکن است خیلی زود قراردادش را فسخ کند و به ایران بازگردد.

ظاهرا اين باشگاه قرار بود مبلغ ۳۰۰ هزار دلار رضايت نامه این بازیکن را به حساب سپاهان واريز كند و برای پرداخت این پول تا ۲ روز ديگر مهلت دارد که هنوز برای آن اقدامی نکرده است و به نظر می رسد قصدی برای پرداخت این مبلغ ندارد و با همين بهانه قصد بر هم زدن نقل و انتقال را دارد.

با اين شرايط علی كريمی هم ظرف چند روز آينده به ایران برمی گردد تا بار دیگر برای سپاهان بازی كند. بعد از بازگشت مهدی طارمی و رامین رضاییان این سومین انتقال ناکام بازیکنان ایرانی در فصل نقل و انتقالات جاری به لیگ های اروپایی بوده است.

فصل جدید لیگ کرواسی دو هفته است که آغاز شده  و علی کریمی، بازیکن ایرانی دینامو زاگرب در فهرست ۱۸ نفره تیمش در بازی برابر اسلاون بلوپو قرار نداشت. او در سه بازی اخیر دینامو در لیگ قهرمانان اروپا و دو بازی لیگ کرواسی غایب بوده است.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]